Mary Grams
Supplied: Sarah Kraus, Global News / dobrewiadomosci.net.pl
Autor Olga Szmańda - 16 Sierpnia 2020

Zgubiła pierścionek zaręczynowy w ogrodzie. Znalazła go po 13 latach na marchewce

Pierścionek zaręczynowy odnalazł się w nieoczekiwanym miejscu i w nietypowych okolicznościach. Zaginął na ponad dekadę wcześniej. Colleen Daly oniemiała ze wzruszenia, gdy go ujrzała w najmniej spodziewanym miejscu i momencie.

Colleen Daly przygotowywała kolację. Zamierzała zrobić sałatkę z warzyw, więc wybrała się do swojego ogródka. Razem z mężem od początku ich małżeństwa zajmują się gospodarstwem. Od ponad 100 lat należy ono do rodziny mężczyzny. Colleen wracała już do domu z koszykiem pełnym produktów. aż tu nagle spostrzegła wyjątkową marchewkę. Kobieta od razu pokazała skarb swojemu mężowi, który od razu połączył fakty i wiedział, do kogo należał połączony z nią tajemniczy przedmiot.

Sejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaSejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaCzytaj dalej

Pierścionek zaręczynowy w rodzinie

W 2004 roku mama mężczyzny, Mary Grams, zgubiła swój pierścionek zaręczynowy. Do sytuacji doszło w trakcie pielenia domowego ogrodu. Kobieta nie chciała się do tego przyznać. Jedyną osobą, której powiedziała o wypadku, był jej syn. Mary miała pierścionek na palcu od 1951 roku. Wiedziała, że jej mąż Norman byłby bardzo zły z powodu nieuwagi kobiety. Finalnie kobieta kupiła nowy pierścionek, który łudząco przypominał ten stary.

Przez kolejne 13 lat, małżeństwo Mary i Normana trwało z fałszywym pierścionkiem zaręczynowym. Następnie para przeprowadziła się do innego domu. Wtedy ich syn zamieszkał w starym domu razem ze swoją żoną.

Urocze tajemnice

Po 6 latach od śmierci Normana, jego żona wspomina czas zgubienia pierścionka. Kobieta opowiada, że teraz z chęcią przyznałaby się do tego mężowi. Według niej z perspektywy czasu historia jest dość zabawna. Nie spodziewała się jednak, że po tylu latach jej synowa odnajdzie pierścionek. Dzięki podtrzymywanym tradycjom zbierania własnych upraw biżuteria wróciła do kochającej żony.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

Teraz, kiedy Mary odzyskała swój pierścionek, nie zamierza go zgubić ponownie. Dzięki synowi i jego żonie znów może cieszyć się pamiątką po mężu z dnia ich zaręczyn. Pierścionek przywołuje wspomnienia i stwarza pretekst do snucia rodzinnych opowieści. Z tą zarówno romantyczną, jak i zabawną historią w pierwszej kolejności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nieludzki sposób pozbawili życia koziołka. Obroża leżała 100 metrów od ciała
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na Instagramie

źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł