Pingwin Lala maszeruje po miasteczku
Fot. youtube.com/channel/UCFrNjq3_OEr8J8g-gj_crGw
Autor Kamila Krótka - 17 Lipca 2020

Historia jak z bajki. Pingwinek codziennie chodzi z plecakiem do sklepu po ryby. Jest wideo

Pingwin Lala to wyjątkowy ptak mieszkający w Japonii. Zwierzę prawie codziennie maszeruje z plecakiem po ryby do pobliskiego sklepu. Jak do tego doszło, że mieszkaniec mroźnych krajów przeprowadził się na znacznie cieplejszą wyspę? Jak się odnajduje w nowym otoczeniu?

Lala to pingwin królewski, o którym można powiedzieć, że naprawdę żyje jak prawdziwy król. Spaceruje sobie po japońskim miasteczku ze swoim uroczym plecaczkiem i dostaje za darmo smakowite rybki, za którymi inne pingwiny muszą się uganiać całymi dniami po lodowatych głębiach mórz i oceanów. "Takiemu to dobrze" - muszą sobie myśleć inne pingwiny.

Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitalaPolicjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitalaCzytaj dalej

Pingwin ma nową rodzinę

Lala urodził się na mroźnej Antarktydzie i żył tam sobie w najlepsze aż do chwili, gdy został złapany w rybacką sieć. Japońska rodzina Nishimoto usłyszała tę historię i postanowiła przyjąć zwierzę pod swój dach. Zapewnili mu opiekę i pomogli wrócić do zdrowia.

Pingwin otrzymał własny pokój wyposażony w klimatyzację. Pokochał też spacery po okolicy. Członkowie rodziny codziennie pomagają mu założyć na plecy plecak w kształcie… pingwinka i ptak jest gotowy na wycieczkę do swojego ulubionego sklepy rybnego.

Lala rozsmakowała się w sprzedawanych tam sardynkach i makrelach. Sprzedawczyni doskonale o tym wie, bo zaprzyjaźniła się z nowym mieszkańcem okolicy. Jak mówi: “Lala kocha jeść te ryby. Jest naprawdę godny podziwu za to, co robi i zasługuje na te przysmaki”.

Zmiana klimatu

Pingwin, który urodził się w mroźnym klimacie, teraz musi zmagać się z upalnym i zatłoczonym miastem. Na szczęście dobrze znosi wysokie temperatury, a po drodze ze sklepu może ochłodzić się zimnym strumieniem wody. Wielu mieszkańców chętnie wyświadcza mu tę przysługę. Dzięki ich pomocy kolejne metry drogi są o wiele przyjemniejsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?

Gdy kończy swoją wycieczkę, rodzina odbiera od niego ryby i miło spędzają sobie z nim resztę dnia. Zresztą zobaczcie sami:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oddali suczkę do schroniska zaraz po tym, jak urodziła szczeniaki. Psia mama nie może przestać płakać
  2. 11-latka sama uszyła 1200 maseczek dla bezdomnych. Bardzo chciała pomóc
  3. Unieważnili uchwałę "anty-LGBT". Miażdżący wyrok sądu. Po raz pierwszy w Polsce
  4. Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala
  5. Zgubiła pierścionek zaręczynowy w ogrodzie. Znalazła go po 13 latach na marchewce
  6. Piękna partnerka gwiazdy Legii Warszawa wzbudziła zachwyt wśród kibiców. Wygląda obłędnie, prawdziwa petarda (FOTO)

źródło: youtube.pl

Następny artykuł