Psy potrafią zachowywać się jak koty
Fot. bezkota.ru
Autor Kamila Krótka - 9 Lipca 2020

Psy, które myślą, że są kotami. Przezabawne zdjęcia

Niektóre psy nie zawsze zachowują się tak, jak inni przedstawiciele ich gatunku. Są dowody na to, że potrafią wcielić się nawet w role kotów. Oto zdjęcia najlepszych przyjaciół człowieka, którzy marzą o tym, by jak koty chadzać własnymi ścieżkami.

Psy czasami potrafią zachowywać się tak, jakby były przedstawicielami innego gatunku. Choć wydaje się to dziwne, to te czworonogi udają czasem koty. Najlepiej świadczy o tym historia jednego z adoptowanych pupili.

Husky uratowały i wychowały kota. Teraz myśli, że jest dużym i dzielnym psemHusky uratowały i wychowały kota. Teraz myśli, że jest dużym i dzielnym psemCzytaj dalej

Psy jak koty

Pewien pies w Wielkiej Brytanii wychowywał się wśród 40 kotów. Zwierzęta były pod opieką jednej z brytyjskich organizacji. W tym czasie pies tak przywykł do towarzystwa swoich kocich przyjaciół, że sam zaczął zachowywać się jak jeden z nich.

Pies, o którym mowa, to Chippy. Przez całe życie bawił się tylko z kotami, w dodatku zawsze spał obok swojej najlepszej przyjaciółki - kocicy Annie. Pies, tak jak i Annie, korzysta z kuwety, praktycznie nie szczeka i bawi się zabawkami w kształcie myszy.

Jak podają opiekunowie ze schroniska, w którym przebywał Chippy, nie miał on okazji nauczyć się bycia psem. Naśladował jedynie zachowania mieszkających z nim kotów. Być może jednak uda się znaleźć mu nowy dom, gdzie pozna swoją prawdziwą tożsamość.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?
2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?

Nie tylko Chippy

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Dlaczego psy próbują lizać nas po twarzy? Nie każdy opiekun pozwala swojemu zwierzakowi
   2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
   3. Zrozumiał, że go adoptują i wychodzi ze schroniska. Wzruszająca reakcja uroczego psiaka
   4. 2-letnia Zuzia walczy z rakiem. Żeby jej pomóc, policjantka zebrała 1,5 tony nakrętek
   5. Chłopiec pomaga niewidomemu jelonkowi. Bez niego zginąłby z głodu
   6. Podeszła do niewidomego bezdomnego, napisała jedno zdanie na kartce, którą trzymał. Ludzie zaczęli masowo dawać mu pieniądze

źródło: wiadomosci.wp.pl / bezkota.ru

Następny artykuł