Bezdomny zbierał pieniądze na ulicy
Fot. youtube.com/channel/UC6n7qBkIFsMuuAeSDR_5FiQ
Autor Kamila Krótka - 7 Lipca 2020

Podeszła do niewidomego bezdomnego, napisała jedno zdanie na kartce, którą trzymał. Ludzie zaczęli masowo dawać mu pieniądze

Bezdomny mężczyzna jak zazwyczaj zbierał pieniądze na ulicy, jednak ten dzień okazał się dla niego zupełnie inny. Pewna kobieta postanowiła odmienić jego los.

Bezdomny przekonał się, że na świecie istnieją jeszcze osoby, które potrafią pomóc w zupełnie bezinteresowny sposób. Nagranie udostępnione w sieci pokazuje, jak wiele może znaczyć dla drugiego człowieka nawet niewielki gest z naszej strony.

Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?Kilka tysięcy Polaków dostanie 1700 zł dodatku do wynagrodzenia. Komu się należy?Czytaj dalej

Bezdomny w końcu zauważony

Niewidomy mężczyzna nie był w stanie przetrwać w inny sposób, niż zbierając pieniądze na ulicy. Pewnego dnia dostrzegła go jedna kobieta, po wizycie której jego życie zupełnie się odmieniło.

Kobieta zobaczyła w jego ręce kartkę ze zdaniem: Jestem niewidomy, proszę, pomóż mi. Napis niestety nie pomagał mu w zbiórce. Dlatego kobieta postanowiła pomóc mężczyźnie i zmienić napis na kartonie. Zaraz po tym ludzie diametralnie zmienili swoją postawę i zaczęli wypełniać puszkę pieniędzmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Wygrali wozy strażackie za wysoką frekwencję wyborczą. Jest lista gmin
2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?

Magia słów

Kobieta po drugiej stronie kartonu napisała: “To naprawdę piękny dzień, a ja nie mogę go zobaczyć”. To wzruszające zdanie sprawiło, że ludzie zaczęli wrzucać pieniądze do puszki bezdomnego. Co więcej, nagranie wywołało w sieci ogromne zainteresowanie i miliony odtworzeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego psy próbują lizać nas po twarzy? Nie każdy opiekun pozwala swojemu zwierzakowi
  2. Koniec kwarantanny. Ale nie dla wszystkich
  3. 9-latek pomylił trasę, przypadkiem wziął udział w wyścigu na 10 kilometrów i go wygrał
  4. Urodziła dziecko w korku na Wisłostradzie. Pomogła jej policja
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny. Razem z mężem są bardzo szczęśliwi
  6. Są tylko dwa takie miejsca na świecie. Jedno z nich w Polsce. Niesamowite

źródło: lelum.pl

Następny artykuł