Psy rzuciły się na siebie, nie kryjąc radości
Fot. pawmygosh.co
Autor Kamila Krótka - 25 Czerwca 2020

Urocze psiaki spotkały się pierwszy raz po kwarantannie i utonęły w swoich ramionach. Wzruszający widok

Psy za sobą tęsknią i to jak! Ostatnio udowodniły, jak wiele czułości potrafią sobie okazać. Te zdjęcia rozczulą każdego.

Psy potrafią odczuwać tęsknotę i jest to naukowo udowodnione. Ostatnie zdarzenie zadziwiło jednak nawet ich właścicieli – czworonogi nie potrafiły ukryć czułości na swój widok!

Chińczycy zakazują jedzenia psów. Wreszcie uznali, że to towarzysze człowieka, a nie zwierzęta hodowlaneChińczycy zakazują jedzenia psów. Wreszcie uznali, że to towarzysze człowieka, a nie zwierzęta hodowlaneCzytaj dalej

Psy rozłączone przez kwarantannę

Nie tylko ludzie zostali rozłączeni przez pandemię koronawirusa. Okazuje się, że ucierpiały również psy, które zostały pozbawione kontaktu ze swoimi przyjaciółmi. Na szczęście czworonogi ponownie mogły się zobaczyć i w żaden sposób nie kryły radości podczas tego spotkania.

Po tygodniach rozłąki nadszedł czas na to, aby w końcu zabrać swoich pupili do parku. Tam ich właściciele wpadli w szok, widząc jak bardzo psy za sobą tęskniły. Zwierzęta rzuciły się na siebie, stanęły na tylnych łapach i dosłownie zaczęły się przytulać.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Zdumieni właściciele zaczęli nagrywać uradowane psiaki i robić im zdjęcia, które później trafiły do sieci. Dzięki temu możemy dziś rozczulać się na ich widok i podziwiać niesamowitą przyjaźń między zwierzakami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł