Roksana została odnaleziona. Dziewczynka po prawie tykodniu poszukiwań w końcu się odnalzała
fot. Facebook - Lwówek na sygnale
Autor Olga Szmańda - 12 Września 2020

Była poszukiwana od poniedziałku. W końcu udało się odnaleźć 14-letnią Roksanę

Roksana poszukiwana od minionego poniedziałku została znaleziona. 14-latka odnalazła się w rejonie Bolesławca. Małoletnie, która na początku tygodnia wyszła z domu w końcu została szczęśliwie odnaleziona. Spotkanie nastolatki z 30-letnim mężczyzną mogło zakończyć się tragicznie. Na szczęście policja dokonała odkrycia miejsca pobytu dziewczynki. Roksana jest już bezpieczna.

Roksana w miniony poniedziałek wyszła z domu około godziny 8 rano. Dziewczynka miała udać się do swojej szkoły w Bielsku Podlaskim. Mimo, że była widziana pod placówką nie pojawiła się na lekcjach. Zamiast udać się na zajęcia ruszyła w drogę na dworzec. Ze stacji PKP pojechała do Bolesławca na Dolnym Śląsku. Tam na dworcu doszło do spotkania z 30-letnim mężczyzną. Według ustaleń policji mężczyzna podszedł do dziewczynki i zagadnął ją rozmową. Po chwilowej wymianie zdań Roksana zdecydowała udać się z mężczyzną w wyznaczonym przez niego kierunku.

ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyCzytaj dalej

Roksana w dniu zaginięcia ubrana była w czarny strój. Wcześniej zdążyła przefarbować włosy. Policja publikując zdjęcia mężczyzny, który zagadnął małoletnią, liczyła na pomoc w zlokalizowaniu nastolatki. Na szczęście służbom mundurowym udało się dotrzeć do miejsca jej pobytu.

Roksana wróciła do domu

14-letnia dziewczyna została odnaleziona po prawie tygodniu poszukiwań. Nastolatka znajdowała się w zrujnowanej piwnicy budynku na terenie Bolesławca. Na szczęście nic się jej nie stało. Roksana nie odniosła żadnych obrażeń. Mężczyzna, który z nią przebywał został zidentyfikowany przez organy ścigania.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniowali

Jak podaje rfm24.pl Prokuratura Rejonowa w Bielsku Podlaskim rozpoczyna wszczęcie śledztwa "w sprawie zwerbowania podstępem małoletniej w celu jej wykorzystania". Dodatkowo “Lwówek na sygnale” poinformował w swoich mediach społecznościowych o zatrzymaniu jednej osoby w miejscu, gdzie znajdowała się Roksana. Jest nim mężczyzna, który przebywał z dziewczynką. 14-latka jest teraz bezpieczna i nic nie zagraża jej życiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyszedł na grób swojej pani. Po chwili wydarzyło się niebywałe, nagranie wzrusza do łez
  2. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]

Źródło: rfm24.pl

Następny artykuł