Rolnik szuka żony
Fot. instagram.com/rolnikwszpilkach
Autor Kamila Krótka - 14 Października 2020

Rolnik szuka żony: Wzruszające słowa Joanny do Małgosi Borysewicz. Rolniczka nie wytrzymała konfliktu

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” - Joanna, skomentowała sytuację, o której ostatnio jest głośno w mediach. Małgosia Borysewicz zażądała aż dwóch tysięcy złotych za wypowiedź dla dziennikarzy. Wyjaśniła potem, że jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu. Co takiego napisała Joanna?

“Rolnik szuka żony” to program nie tylko zrzeszający pary, ale i wywołujący konflikty. Tak było i tym razem. Na szczęście jedna z uczestniczek postanowiła zareagować na zaistniałą sytuację ostrym, ale jednocześnie wzruszającym komentarzem.

Podczas pogrzebu usłyszeli zdumiewające dźwięki z trumny. Gdy ją otworzyli, zupełnie zdębieliPodczas pogrzebu usłyszeli zdumiewające dźwięki z trumny. Gdy ją otworzyli, zupełnie zdębieliCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony” - Joanna wspiera Małgosię Borysewicz

Małgosia Borysewicz postanowiła zareagować na powstały wokół siebie spór.

- Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat, szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę - pisała zdenerwowana Małgosia, dodając, ze jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu.

Największa metamorfoza ostatnich lat. Boczek ze Największa metamorfoza ostatnich lat. Boczek ze "Świata według Kiepskich" nie przypomina już dawnego siebieCzytaj dalej

Post Małgosi skomentowała Joanna z szóstej edycji: “Pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to, że ułożyłam sobie życie”. To jednak nie były jedyne słowa, które skierowała do koleżanki z programu.

Komentarz Joanny Wróbel

Joanna w programie była kandydatką Sławomira i to ją rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo. Podczas finałowego odcinka nie było jej w studio, jednak rozmawiała z rolnikiem o swoich uczuciach za pomocą połączenia wideo. Od czasu, gdy po emisji programu zakochała się i spodziewała się dziecka, postanowiła nie udzielać się więcej w mediach.

Tym razem wypowiedziała się jednak pod postem zdenerwowanej Małgosi, nawiązując do swojej historii:

Dzisiaj grzeje:
1. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie
2. Kot nie był przekonany do niemowlęcia. Któregoś dnia podszedł do niego i zrobił niezwykłą rzecz
3. Byli pewni, że znaleźli porzucone kociątko. Gdy przyjrzeli się dokładniej, osłupieli ze zdumienia

“Małgosiu,nie denerwuj się ;) Gdy ja urodziłam, również skrzynka pocztowa pękała od pytań szmatławców, propozycji wywiadów i chęci udostępniania zdjęć córki. W życiu bym się na to nie zgodziła, a partner proponował to samo - napisz, że za 5 tysięcy pogadasz, odrazu przestaną pisać. ???? Oczywiście, to byłby żart, bo ani ja ani partner takich (ani zresztą żadnych innych) pieniędzy byśmy nie chcieli. Nie pozwoliłam sobie na to, bo pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to,że ułożyłam sobie życie ???? choć ten hejt na mnie zniosłam mimo stanu błogosławionego całkiem nieźle, to na pierdyliard próśb tych „dziennikarzy” nie miałam zamiaru odczytać, a co dopiero odpisać. :) Choć moja z przygoda z programem była całkiem inna, to życzę Ci siły i zdrówka ❤️” - napisała w komentarzu.

Rolnik szuka żony

rolnik szuka żony

Świetne wieści z Chin. Jest nadzieja dla Polski, specjaliści nie mają złudzeńŚwietne wieści z Chin. Jest nadzieja dla Polski, specjaliści nie mają złudzeńCzytaj dalej

źródło: party.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znalazła małe zwierzątko, myślała, że jest szczeniaczkiem. Prawda okazała się powalająca
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Jolanta Kwaśniewska przeszła metamorfozę. Nową fryzurą wzbudziła ekscytację wśród internautów
  4. "Rolnik szuka żony": Ania pokazała się z mężem i dziećmi. Fanom nie umknął jeden szczegół, zostawili lawinę komentarzy
  5. 75 tys. Polek może liczyć na podwyżki emerytur. Jak otrzymać wyrównanie?
  6. Na urlopie znaleźli bardzo chorego psa. Wydali niebotyczną sumę, żeby mu pomóc

,

Następny artykuł