Rosja znów zadziwia swoimi filmikami
Fot. Twitter - PolishSoldier
Autor Olga Szmańda - 16 Sierpnia 2020

Kultowe nagranie z Rosji podbija internet. Granice absurdu przekroczone

Rosja od lat przoduje pod względem zabawnych filmików w mediach społecznościowych, a kraj jest już znany z wielu komicznych sytuacji. Większość z nich łączy jedno - potrafią przekroczyć granice absurdu. Tym razem nie było inaczej. Wideo umieszczone w sieci prezentuje tira na... barce. To, co dzieje się potem, nie mieści się w głowie. Zobaczcie wideo.

Rosja to kraj, w którym z pewnością warto mieć przy sobie telefon i nagrywać wszystkie zabawne sytuacje. Jeden z filmików nagranych przez przypadek pojawił się na koncie na Twitterze użytkownika Polish Soldier. Stał się on prawdziwym hitem internetu i to nie bez powodu. Mimo że z początku wydaje się, że nic na nagraniu nie odbiega od normy, końcówka uświadamia, jak widz bardzo się mylił.

Sejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaSejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaCzytaj dalej

Rosja bawi i zadziwia

Mimo to, że Rosja jest krajem pełnym pięknych miejsc i cały czas jedną z ulubionych destynacji turystów, warto pamiętać o tym, co reprezentuje w sieci. Hitami internetu są filmiki nagrane z kamer samochodowych pojazdów poruszających się po tamtejszych ulicach. W tym kraju okoliczności sprawiają niekiedy, że zwykła stłuczka okazuje się spektakularnym widowiskiem. Wspomniane nagranie z barką i załadowaną ciężarówką jest jednym z takich faworytów internautów.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. To cytat z Tokarczuk? “Tam gdzie religia miesza się do życia ludzi, tam rodzi najwięcej bólu i cierpienia”

Zamieszczone wideo jest flagowym przykładem na to, jak nie powinno się dokonywać wszelkich prac załadunkowych. W opublikowanym na Twitterze filmiku widać, jak pojazd załadunkowy z elementami budowlanymi próbuje wjechać na barkę. Mimo że próba z początku wygląda na udaną, w pewnym momencie wydarza się coś niesamowicie zabawnego, a jednocześnie przerażającego. Statek nagle zaczyna odpływać. Niestety pojazd nie ma już możliwości wjechania na pokład. Jak można się domyślić, ciężarówką zaczyna tonąć. Zabawnym i błyskotliwym elementem filmu jest kierowca pojazdu. Na wideo widać jak mężczyzna pośpiesznie wydostaje się z kabiny ciężarówki i spogląda na topiącą się maszynę. Jakby tego było mało w i tak kuriozalnej sytuacji, całe zdarzenie znacząco uszkadza barkę. Wspomniane wideo jest kolejnym potwierdzeniem na kuriozalne zdarzenia, do których dochodzi w Rosji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chihuahua stanęła do walki z dogiem niemieckim. Jest 30 razy mniejsza od niego
  2. Zaszczepią nawet miliard osób. Ruszyła produkcja rosyjskiej szczepionki
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Justyna Żyła zareagowała na związek Piotra? Znalazła osoby, które dają jej szczęście, celebrytka zadziwia (FOTO)

źródło: turyści.pl

Następny artykuł