Sklep rybny pana Czesława
Fot. Facebook / michalinamisiakochanowska
Autor Kamila Krótka - 13 Lipca 2020

Podsłuchała dramatyczną rozmowę i uratowała kultowy sklep, który pan Czesław prowadzi od 30 lat

Dla sklepu rybnego pana Czesława pandemia koronawirusa okazała się prawdziwym utrapieniem. Właścicielowi udało się jednak otrzymać zupełnie nieoczekiwane wsparcie. Zawdzięcza je pewnej kobiecie, która ukradkiem podsłuchała jego dramatyczną rozmowę.

Sklep został dotknięty kryzysem głównie przez braki w dostawach, niewielką liczbę klientów i rządowe obostrzenia. Jak większość właścicieli, tak i pan Czesław musiał zmierzyć się z licznymi wyzwaniami doby pandemii. Niewiele brakowało, a przypłaciłby to bankructwem.

Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetNie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internetCzytaj dalej

Sklep rybny pana Czesława

Uwielbiane przez wielu gdańszczan miejsce nieoczekiwanie dotknął kryzys. Przyszłość sklepu stanęła pod znakiem zapytania. Pan Czesław prowadzi sklep w tym miejscu od dwóch lat, ale ryby sprzedaje aż od 30. Nie wyobraża sobie, że teraz miałby nagle zmienić wszystko w swoim życiu.

Pani Michalina przypadkiem usłyszała rozmowę właściciela z urzędniczką. Mówił jej, że do tej pory nigdy nie zwlekał z czynszem, tłumacząc swoje obecne problemy. Kobieta, która nieoczekiwanie dowiedziała się o jego problemach, wpadła na pomysł, aby nagłośnić problem pana Czesława i zachęcić internautów do pomocy. Dzięki temu zaczęli częściej odwiedzać jego sklep, a właściciel nie musiał długo czekać na efekty tej akcji.

Dzisiaj grzeje:
1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

- Wystarczyły 3 dni, aby zachęceni internauci ruszyli masowo po świeże ryby. Pod postem pani Michaliny zamieszczane są przez innych użytkowników wspomnienia związane ze sklepem pana Czesława. - Pamiętam ten sklep bardzo dobrze jak byłem troszkę mniejszy. Zawsze wchodziłem do niego, bo były żywe ryby, wielkie i ładne (...) - mówił jeden z komentujących. Teraz sklep pana Czesława w Gdańsku przy ulicy Tarasy 1 ma ponownie szansę rozkwitnąć. Oby na dłużej niż na to pozwoli jednorazowa akcja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Tragedia samotnej matki z programu Nasz nowy dom. Spłonął jej dach nad głową, w pożarze zginął ukochany przyjaciel rodziny
  3. Niesamowite nagranie. Osa zamienia karalucha w zombie
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)

źródło: smakosze.pl

Następny artykuł