Niesamowite wyznanie mężczyzny na własnym ślubie
fot. YouTube - Rec On Cine Concept
Autor Olga Szmańda - 20 Sierpnia 2020

Wyznał na ślubie miłość innej. Panna młoda nie mogła powstrzymać łez szczęścia

Ślub tej pary miał być wydarzeniem jak każde inne tego typu. Panna młoda zaplanowała go w każdym calu, nie spodziewała się jednak tego, co się stanie. Kobieta nie podejrzewała, że podczas ceremonii jej narzeczony wyzna miłość innej. Łzy wzruszenia płynęły po policzkach wszystkich gości weselnych, a panna młoda zapamięta ten moment do końca życia.

Ten ślub był planowany przez parę zakochanych od wielu miesięcy. Panna młoda zadbała o najdrobniejsze szczegóły po to, aby ten dzień stał się zupełnie wyjątkowy. Rezerwacja sali i terminu wydarzenia, zaproszenia rozesłane gościom - wszystko było dopięte na ostatni guzik. Kiedy już doszło do momentu powiedzenia sobie „sakramentalnego tak”, zdarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego. Panna młoda z pewnością nie miała w planach tego, aby jej przyszły mąż wyznał miłość innej. Wszystko to działo się na oczach dziesiątek zgromadzonych gości.

Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaWytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młodaCzytaj dalej

Ślub inny niż wszystkie

Jefferson i Jessica doczekali się dnia swoich marzeń. Oficjalnie stanęli na ślubnym kobiercu i w końcu mogli zawrzeć związek małżeński. Oboje marzyli o tej chwili od bardzo dawna. Dlatego nikt nie spodziewał się tego, co zrobi mężczyzna. Postanowił wzruszyć całą publiczność i wyznać miłość innej wyjątkowej ślicznotce.

Ceremonia zaślubin toczyła się swoim tempem, nagle mężczyzna postanowił opóźnić moment kulminacyjny. Kiedy oboje mieli wymienić się przysięgami, mężczyzna pochwycił mikrofon i postanowił wygłosić niesamowicie wzruszające słowa. Wszystko nie było jednak skierowane do jego żony, ale... 8-letniej dziewczynki. Śliczna Giovanna jest córką panny młodej, którą od pierwszego poznania pokochał pan młody. Mężczyzna niemal od razu postanowił traktować ją jak własne dziecko i dbać o nią z całych swoich sił. Kiedy wygłosił przysięgę, w której obiecał jej dozgonną rodzicielską miłość, wszyscy goście oniemieli z zachwytu. Słowa, które padły z jego ust doprowadziły narzeczoną do łez.

- Gdybym miał prosić o coś Boga, to tylko o to, abyś była moją córeczką. Byłbym najdumniejszym ojcem na świecie, mając tak piękną, inteligentną i wykształconą córkę jak ty - powiedział wyraźnie wzruszony.

Panna młoda, po wysłuchaniu słów przyszłego męża wzruszyła się. Kiedy słyszała, jak Jefferson zwraca się do dziewczynki, nie mogła powstrzymać emocji. Duma i zachwyt przepełniały jej serce. Po chwili wzruszenia usłyszała także, że 8-latka postanowiła zwrócić się do narzeczonego „tato”. Córeczka odpowiedziała mężczyźnie we wzruszający sposób.

- Ja również daję ci moją miłość, będę o ciebie dbała, chroniła i nie pozwolę, aby coś ci się stało - powiedziała Giovanna, płacząc.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?

Para postanowiła zamieścić nagranie z ich wesela w sieci. Internauci mogli zobaczyć, jak wzruszająca chwila połączyła całą rodzinę. Obserwujący nie kryli komentarzy zachwytu nad postawą mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dolnośląskie. Przywiązali psa do wychodka, nie dawali jedzenia. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  2. Wysyp kawę na folię i ją podpal. Piorunujący efekt jest natychmiastowy
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Światowe media potwierdzają rewelacyjną wiadomość. Legenda boksu wraca na ring, chce znów być najlepszym

źródło: pikio.pl

Następny artykuł