Spacer zakończył się tragicznie
Fot. pxhere
Autor Kamila Krótka - 28 Września 2020

Codzienny spacer z synem zakończył się prawdziwym koszmarem. Matka była zrozpaczona

Spacer matki z synkiem w wózku miał być taki sam, jak na co dzień. Kobieta nie spodziewała się, że przerodzi się on w prawdziwy dramat. W życiu nie przewidziałaby tego, co wydarzyło się na ulicy.

Spacer przebiegał zupełnie normalnie do czasu, gdy matce i jej dziecku nie przeszkodzili intruzi. Nikt nie mógł przewidzieć tego, co się wydarzy. Co takiego stało się podczas zwykłego dnia?

Bezdomny poprosił o resztki jedzenia. Odpowiedź kierownika restauracji zamurowała gościBezdomny poprosił o resztki jedzenia. Odpowiedź kierownika restauracji zamurowała gościCzytaj dalej

Spacer zakończony dramatem

Wszystko to miało miejsce w Atlancie. Kobieta spacerowała chodnikiem z rocznym synkiem w wózku, gdy nagle podeszła do niej pewna para i zaczęła grozić jej bronią. Sprawcy nagle wyrwali jej dziecko i natychmiast oddalili się od bezradnej matki.

Sprawcy już wcześniej byli oskarżeni o podobną próbę porwania innego dziecka, wtedy jednak nie udało im się uciec z maluchem. Tym razem mężczyzna krzyczał do kobiety: “Oddawaj dziecko!”, z czego wywiązała się szarpanina. Sprawca nie użył broni, ale mimo to wraz ze swoim wspólnikiem udało mu się porwać synka. Sprawcy wsiedli do auta i odjechali, a kobieta od razu zadzwoniła po policję.

Szczęśliwe zakończenie

Kobieta była przerażona i nie miała pojęcia, co robić. Na szczęście udało jej się zabrać buta jednego z mężczyzn, dzięki czemu policja mogła zidentyfikować sprawcę. Ostatecznie udało się ich odnaleźć. Byli to Maynor Dario Valera Zuniga oraz Kristin Nicole Valera Zuniga. Synek był przebrany za dziewczynkę, co miało utrudnić zidentyfikowanie dziecka.

Dzisiaj grzeje:
1. Pani Magda miała wyjść na zwykły spacer z córką. Nie wiedziała, że zaraz będzie musiała zmierzyć się z ogromnym ryzykiem
2. Monitoring nagrał porażające sceny w pralni. Myślał, że nikt go nie widzi, posunął się do strasznej rzeczy
3. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

Jakie były powody porwania? Prawdopodobnie małżeństwo porywaczy starało się o dziecko, jednak bezskutecznie. Tym samym chciało “ukraść” malucha innej parze. Teraz sprawcy czekają na wyrok. Zostali oskarżeni o pobicie, rozbój oraz porwanie.

spacer

spacer / chenue cher / twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
  2. Pitbull i niewidoma kura. Niewiarygodna historia, przecieramy oczy ze zdumienia
  3. Panna młoda po weselu zdumiała wszystkich gości. Dzień ślubu nie zakończył się zgodnie z planem
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Nikt nie spodziewał się, że na świat przyjdą bliźniaczki syjamskie. Niesamowite, jak wyglądają teraz
  6. Ogromna farma fotowoltaiczna w Polsce. Nad pracami czuwa Polsat

źródło: oxygen.com

Następny artykuł