Staruszka została uratowana przez funkcjonariuszy
Fot. pixabay.com/pl/users/skeeze-272447
Autor Kamila Krótka - 24 Czerwca 2020

Wybili okno, by zapobiec tragedii. Półprzytomna 94-latka została uratowana

Półprzytomna staruszka została znaleziona przez policjantów w swoim mieszkaniu. Dzięki szybkiej reakcji syna kobiety i funkcjonariuszy udało się uratować jej życie.

Staruszka nie odbierała telefonów od syna i nie otwierała drzwi funkcjonariuszom. W końcu otrzymała pomoc od policjantów i strażaków, którzy wybili okno, wtargnęli do jej mieszkania i uratowali ją od tragedii.

Przygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarzaPrzygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarzaCzytaj dalej

Staruszka mogła liczyć na szybką pomoc

Mieszkająca samotnie 94-latka nie odbierała telefonów, co niepokoiło syna, który zawiadomił w tej sprawie funkcjonariuszy. Staruszka cierpiała na problemy zdrowotne, dlatego brak sygnału z jej strony wywołał niezwłoczną reakcję służb. Gdy policja i straż pożarna przybili na miejsce, kobieta nie otwierała drzwi. Dlatego zdecydowano się dostać się do mieszkania, wybijając szybę w oknie lokalu.

Staruszka otrzymała pomoc od policjantów i strażakówKobieta faktycznie potrzebowała pomocy. Znaleziono ją w pozycji leżącej i półprzytomnym stanie. Natychmiast udzielono jej pierwszej pomocy, a następnie zabrano do szpitala. Od razu trafiła pod specjalną opiekę medyczną, gdzie już nic jej nie grozi.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Zdarzenie pokazało, jak ważna jest troska o bliskie nam osoby i szybka reakcja na niepokojące nas sygnały. Zachowanie policji udowodniło, że obowiązkiem służb nie jest tylko karanie za nieprzestrzeganie przepisów, lecz także pomoc osobom w potrzebie. Takie działania zdecydowanie należy chwalić, zwłaszcza że wszystko skończyło się jak najbardziej pomyślnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: policja.pl

Następny artykuł