Szczeniak okazał się wspaniałą niespodzianką
Fot. reddit.com
Autor Kamila Krótka - 28 Czerwca 2020

Kupiła mamie szczeniaczka, żeby nie była samotna. Totalnie ją tym rozczuliła. Niesamowita reakcja

Szczeniak to nie zawsze idealny pomysł na prezent, jednak w tym przypadku okazał się strzałem w dziesiątkę. Rozczulająca reakcja matki na prezent od córki.

Szczeniak to ogromna radość, jednak warto dobrze zastanowić się przed podarowaniem czworonoga komuś w prezencie. Nieprzemyślana decyzja może zwierzakowi przynieść zamiast miłości sporo cierpienia. W tym przypadku na szczęście niespodzianka okazała się jak najbardziej udana i trafiona.

Uwielbiacie filmy z kotkami? A może kręcicie własne? Świetne wieści dla wszystkich miłośników puszystych czworonogówUwielbiacie filmy z kotkami? A może kręcicie własne? Świetne wieści dla wszystkich miłośników puszystych czworonogówCzytaj dalej

Szczeniak w prezencie dla mamy

Czas kwarantanny spowodowanej pandemią sprawił, że jedni narzekali na nadmiar towarzystwa rodziny, inni natomiast na samotność. Z pewnością w przypadku i jednych, i drugich, izolacja znacząco wpłynęła na relacje z ludźmi.

Przypadek pewnej kobiety, która spędziła czas kwarantanny w samotności pokazuje, że brak kogoś obok znacznie jej w tym czasie doskwierał. Wiedząc o tym, córka seniorki postanowiła sprawić jej wspaniały prezent. Prawdopodobnie nie spodziewała się aż takiej reakcji zarówno ze strony mamy, jak i psiaka.

Rozczulająca reakcja

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Nagranie opublikowane przez Reddit w serwisie społecznościowym pokazuje jak kobieta niesie na rękach małego szczeniaka, a następnie przychodzi z nim do domu swojej matki. Zachowując bezpieczną odległość, przekazuje starszej pani psa. Szczeniak wydaje się być przeszczęśliwy – z radością merda ogonem i przytula się do kobiety. A zdjęciach widać, że oboje są zachwyceni perspektywą wspólnego życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł