Jason Momoa zrobił niesamowity prezent swojej żonie
Fot. East News - AFP
Autor Olga Szmańda - 23 Sierpnia 2020

W tajemnicy zrobił żonie niesamowity prezent. Przecierała oczy ze zdumienia. Jest wideo

Tajemnica skrywana przez męża okazała się niesamowitą niespodzianką. Znany Hollywoodzki aktor sprawił wiele przyjemności swojej żonie, darując jej odrestaurowany zabytkowy samochód. Postanowił odrestaurować pierwsze auto, jakim jeździła. Mustang z rocznik 1965 wygląda teraz spektakularnie, a Lisa Bonet może być dumna ze swojego męża.

Tajemnica męża została dochowana. Odrestaurowanie takiego samochodu i doprowadzenie go do stanu używalności jest z pewnością wielkim wyczynem dla osoby, która nie zajmuje się tym na co dzień. Jednak Jason Momoa z pomocą specjalistów postanowił dokonać niemożliwego. Jego pomysł ukrywany w tajemnicy przed żoną przyniósł oczekiwane efekty i zachwyt. Mustang został doprowadzony przez niego do warsztatu, by tam fachowcy nadali mu drugie życie. W warsztacie zostały wymienione części karoserii oraz silnik, którego niestety nie dało się naprawić. Na koniec został polakierowany i wyczyszczony. W efekcie Lisa Bonet była całkowicie zszokowana tym, co zobaczyła.

Tańczą ze sobą od 40 lat. Nawet najlepszym szczęka opada z wrażeniaTańczą ze sobą od 40 lat. Nawet najlepszym szczęka opada z wrażeniaCzytaj dalej

Tajemnica stworzona z miłości

- Siedzę na miejscu pasażera, z zaskoczoną żoną u boku i dziećmi z tyłu starego samochodu. I pomyśleć, że moja żona jeździła nim, gdy miała 17 lat. Cieszę się, widząc jej radość - wyznał Jason. - Być może nie doświadczę z tobą tego, co ty przeżywałaś lata temu, ale cieszę się, że pomogłem przywołać najlepsze wspomnienia.

Cała akcja uhonorowania miłości mężczyzny do kobiety rozpoczęła się dość niewinnie. Hollywoodzki aktor postanowił sprezentować swojej żonie samochód, którym jeździła jako 17-latka. Jason Momoa jako przykładny mąż i ojciec dwójki dzieci zaskoczył swoją żonę. Jego zaangażowanie w związek zostało nawet sfilmowane i udostępnione w mediach społecznościowych. Aktor postanowił swoim wyczynem zachęcić innych mężczyzn do obdarowywania swoich ukochanych żon i partnerek. Jego zdaniem budżet na takie tajemnicze niespodzianki jest zupełnie nie istotny. Zdaniem Jasona liczy się gest i pomysłowość.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie

- Być może nie doświadczę z tobą tego, co ty przeżywałaś lata temu, ale cieszę się, że pomogłem przywołać najlepsze wspomnienia - powiedział na filmie aktor.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kujawsko-Pomorskie: kobieta wyrzuciła szczeniaki do śmietnika. Uwagę sąsiadów zwróciła zrozpaczona psia mama
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)

źródło: dobrewiadomosci.net

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł