Julia Wieniawa zatańczy w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami"
Fot. www.instagram.com/juliawieniawa/
Autor Olga Szmańda - 24 Lipca 2020

"Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę. Kto wystąpi, a kto rezygnuje z udziału? Zapadły pierwsze decyzje

Na profilu na Instagramie programu "Taniec z Gwiazdami" pojawiły się nowe informacje dotyczące obsady, która wróci jesienią. Wiadomo już, że zabraknie co najmniej jednego z uczestników. Telewidzowie podczas starcia o "Kryształową Kulę" zobaczą jednak większość swoich ulubieńców. Kto już potwierdził udział w 11. edycji przebojowego show?

„Taniec z Gwiazdami” powraca na antenę Polsatu. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, przez którą emisja została wstrzymana, ekipa TZG wreszcie powraca. Jak twierdzi jedna z osób zaangażowanych w produkcję show, Malwina Wędzikowska, która zajmuje się kostiumami, program powróci już 4 września.

Spłonął dom wyremontowany w programie Spłonął dom wyremontowany w programie "Nasz nowy dom". "Nie zostawimy ich w potrzebie", obiecuje Katarzyna DowborCzytaj dalej

„Taniec z Gwiazdami” jesienią w polskich telewizorach

Po zakazie spowodowanym epidemią koronawirusa obecnie do pełnego wymiaru pracy wracają produkcje telewizyjne i filmowe. Rząd zezwolił na ponowne otwarcie dużych planów, dzięki czemu jesienią widzowie zobaczą nowe produkcje oraz te zatrzymane z powodu COVID-19. „Taniec z Gwiazdami” jako jeden ze wznowionych show powraca na antenę Polsatu.

Do tej pory zostały wyemitowane dwa odcinki 11 edycji. Można było zobaczyć 11 par walczących o „Kryształową Kulę”. Stacja nie potwierdza doniesień dotyczących par, które zrezygnowały. W sieci pojawiły się jednak doniesienia o takich gwiazdach. Są też i tacy, którzy zadeklarowali w 100 procentach swoją obecność. Na profilu na Instagramie „Taniec z Gwiazdami”, pojawiły się relacje pokazujące gwiazdy i ich tanecznych partnerów. Uczestnicy musieli zrobić sesję zdjęciową do jesiennej ramówki stacji. W związku z ponownym pokazaniem w mediach przygotowań narodziły się pytania, która z gwiazd zostanie nadal w grze o „Kryształową Kulę”.

Skład po pandemii zmieniony

Największą uwagę widzów przykuł fakt, że jeden z aktorów postanowił najprawdopodobniej opuścić program. Gwiazdą, której widzowie nie zobaczą, jest Marcin Bosak. Znany z serialu „M jak Miłość” aktor nie zatańczy w kolejnych odcinkach. Jego partnerka taneczna Wiktoria Omyła, również nie wystąpi u boku innego celebryty. Według magazynu „Fakt” osoba powiązana z programem informuje o rezygnacji aktora.


– Ładnie podziękował stacji za udział w show – powiedział informator portalu.


Fani programu zaczęli zastanawiać się, kogo jeszcze zabraknie jesienią na wizji. Ponieważ Marcin Bosak odszedł być może z powodu zobowiązań zawodowych, telewidzowie martwili się o odejście ulubienicy programu, Julii Wieniawy. Jak można bowiem zobaczyć w mediach społecznościowych, młoda aktorka również jest bardzo aktywna zawodowo. Na szczęście 21-latka potwierdziła swój udział, uchylając rąbka tajemnicy z sesji zdjęciowej dla Polsatu. Stefano Terrazzino dalej będzie prowadził gwiazdę do zdobycia „Kryształowej Kuli”. Aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości w mediach:


- Wracamy z programem "Taniec z Gwiazdami". Dziś pozdrawiam Was z planu zdjęciowego jesiennej ramówki Polsatu. Nie mogę się doczekać pierwszego odcinka! A Wy? - napisała Wieniawa.

Dzisiaj grzeje:
1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Po za Julią Wieniawą inne gwiazdy potwierdziły swój udział w programie. Wśród nich zobaczymy modelkę Edytę Zając, dziennikarkę Milenę Rakowską-Galant, piosenkarkę Sylwię Lipkę i Anię Karwan. Na pewno na parkiecie zatańczą również zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa Miłości", czyli Sylwia Madeńska i jej partner w życiu oraz w programie Mikołaj Jędruszczak.

Na Instagramowym profilu „Taniec z Gwiazdami” dostępne są liczne materiały z ostatniej sesji do jesiennej ramówki programu. Uciechą dla fanów jest również wspólne selfie, na którym widać wszystkie gwiazdy i ich partnerów. Wygląda więc na to, że widzowie mogą spodziewać się prawie pełnego składu w kolejnych odcinkach 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”.Ekipa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragedia samotnej matki z programu Nasz nowy dom. Spłonął jej dach nad głową, w pożarze zginął ukochany przyjaciel rodziny
  3. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. Smocza Dziura jest w centrum konfliktu zbrojnego
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego kraju

Źródło: radiozet.pl / lelum.pl

Następny artykuł