Trojaczki, które wyglądają dzisiaj niesamowicie
Fot. laykni.com
Autor Olga Szmańda - 24 Sierpnia 2020

Dwadzieścia lat temu przyszły na świat identyczne trojaczki. Dziś swoją urodą podbijają internet

Trojaczki przyszły na świat zupełnie niespodziewanie. Ich rodzice nie wiedzieli, że urodzą im się aż trzy takie same córeczki. Matka dziewczynek była przekonana, że nosi w sobie jedno dziecko. Irańska rodzina musiała zmierzyć się z informacją o gromadce dzieci i przyjąć je z otwartymi ramionami. Teraz robią karierę na całym świecie.

Irańska kobieta będąc w ciąży, nie spodziewała się, że zostanie mamą aż trojga maluchów. Małżeństwo zaaferowane pięknymi pociechami było wdzięczne losowi za niespodziankę, jaka ich spotkała. Dziewczęta dorastały w rodzinnym domu pełnym miłości i zaufania. Zgodnie z tradycją panującą w zamieszkanej przez nie miejscowości, po osiągnięciu pełnoletności powinny wyjść za mąż. Wszystkie trzy postanowiły jednak postąpić zupełnie inaczej. To całkowicie zmieniło ich życie.

Spędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiSpędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiCzytaj dalej

Trojaczki podbiły media społecznościowe

Ponieważ żadna z sióstr nie chciała przymusowo zakładać rodziny i wychodzić za mąż, wspólnie podjęły decyzję o przeprowadzce. Zmiana ich życia wymagała od dziewczyn dużej odwagi. Ponieważ nie chciały przysparzać swojej rodzinie wstydu, wyprowadziły się do Londynu. Rodzice młodych kobiet bardzo je wspierali, a nawet pomogli dziewczynom finansowo, by te mogły zacząć godne życie za granicą.

Elnaz, Golnaz i Tanaz, zdecydowanie odziedziczyły urodę po swojej matce. Wszystkie trzy są niesamowicie piękne, i dobrze wykorzystały swoje wyczucie stylu. Kobiety wybrały naukę w szkole mody, by później zająć się przemysłem odzieżowym jako swój stały dochód. Po przeprowadzce do Londynu poza uczęszczaniem na zajęcia, postanowiły otworzyć już swój mały biznes. Zaczęły więc umieszczać zdjęcia w mediach społecznościowych. Każdego dnia dzielą się inspirującymi strojami ze swoimi obserwującymi, to zapewnia im coraz większą popularność, dzięki której zarabiają.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek

Wyświetlenia w mediach społecznościowych spowodowały, że duże agencje i firmy zaczęły interesować się trojaczkami. Poza tym ich fotografie rozpoznawalne są na całym świecie. Nienaganny gust, niesamowita uroda, naturalny wygląd przykuwają uwagę widzów. Dziewczyny dzięki swojej pasji mogą zarabiać pieniądze i dalej kształcić się na przyszłe kreatorki mody. Obecnie planują rozwijać swoje umiejętności, a założenie rodziny odkładają na później. Wspólna pasja łączy siostry na każdej płaszczyźnie.

Trojaczki z IranuTrojaczki z IranuZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezdomna sunia oszczeniła się w nagrzanej szklarni. Widok, który zastali na miejscu wolontariusze poraża
  2. Mężczyzna wysypał trochę soli na plaży. To co pojawiło się po 12 sekundach jest niesamowite [Wideo]
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. TVP ogłosiło świetną nowinę dla polskich kibiców. Stacja kupiła nowe prawa transmisyjne

źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł