Wideo z polską piosenką podbija sieć
Fot. Trio Mandili / YouTube
Autor Kamila Krótka - 13 Września 2020

Gruzinki zaśpiewały polską "Lipkę". Wideo zachwyciło już tysiące internautów

Wideo dziewczyn z gruzińskiego zespołu Trio Mandili podbija internet. W mediach społecznościowych opublikowały nagranie, na którym w języku polskim śpiewają piosenkę “Lipka”. Wrażenie robi nie tylko ich perfekcyjna wymowa, ale i niesamowity wdzięk.

Wideo zdobyło już rzeszę fanów. W zaledwie trzy dni zespołowi udało się zdobyć blisko pół miliona wyświetleń oraz mnóstwo pozytywnych komentarzy, a uznanie dla dziewczyn wciąż rośnie. Nie możecie przegapić tego wykonania.

ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyCzytaj dalej

Wideo Gruzinek podbija sieć

Zespół Trio Mandili tworzą trzy Gruzinki - Tatuli Mgeladze, Tako Tsiklauri, Mariam Kurasbediani. W rozmowie z Onet Podróże producent zespołu Rościsław Masłowicz powiedział, jak powstała aranżacja polskiej piosenki “Lipka”. Okazuje się, że dziewczyny przygotowują się właśnie do pierwszego koncertu w Polsce i stąd ten pomysł.

- One oczywiście nie znają języka polskiego, ale ponieważ ja mówię po ukraińsku, nauczyłem ich polskiej wymowy. Zależało mi na tym, żeby zrozumiały znaczenie piosenki. A ponieważ trochę rozumieją rosyjski, nie było totrudne - mówi w rozmowie z Onet Podróże. - Kilkakrotnie występowaliśmy w Polsce i za każdym razem było to po prostu niesamowite! Polacy są bardzo ciepli i przyjaźni. Bardzo lubimy tam być!

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Pod wideo zarówno w serwisie YouTube, jak i na Facebooku znajduje się wiele komentarzy polskich fanów, które brzmią: "Cudownie słyszeć polski w waszym wykonaniu", "perfekcyjny polski", “Pięknie”, “brawo”. Zakochani w Gruzinkach Polacy mogą czekać na koncert w Polsce, który odbędzie się po pandemii, a tymczasem śledzić działalność zespołu na Facebooku oraz YouTube:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy
  2. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. O istnieniu tych tajemnic na Windows XP nie mieliście pojęcia. Najciekawsze easter egg'i legendarnego systemu

źródło: onet.pl

Następny artykuł