Tomasz Komenda z ukochaną
Fot. TRICOLORS/East News
Autor Kamila Krótka - 13 Września 2020

Tomasz Komenda zostanie ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Tomasz Komenda w ostatnich dniach zyskał na popularności, a to za sprawą premiery filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Wydarzenie było wyjątkowe nie tylko ze względu na historię bohatera. Podczas premiery Komenda oświadczył się swojej ciężarnej ukochanej, a teraz wspólnie zdradzili płeć i imię dziecka.

Tomasz Komenda 18 lat spędził w więzieniu. Wszystko to za sprawą przestępstwa, jakiego nigdy nie popełnił. Po tym czasie przekonany o swojej niewinności postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Za trzy miesiące po raz pierwszy zostanie ojcem, a w programie “Dzień Dobry TVN” zdradził widzom szczegóły.

ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyCzytaj dalej

Tomasz Komenda zdradza szczegóły

Na oficjalnej premierze filmu “25 lat niewinności” Tomaszowi Komendzie towarzyszyła ukochana, Anna Walter. Po pokazie filmu Komenda wstał i oświadczył się partnerce, która obecnie jest w 7. miesiącu ciąży.

To jednak nie wszystko, bo Tomasz Komenda pojawił się z narzeczoną w sobotnim wydaniu programu “Dzień Dobry TVN”, prowadzony przez Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Dopiero tam para zdecydowała się zdradzić płeć i imię dziecka.

- Będzie miał na imię tak jak prowadzący program – powiedział Tomasz Komenda.

Prawda o życiu Komendy

Partnerka Tomasza Komendy przyznała, że film “25 lat niewinności” zdecydowanie szokuje i nie była w stanie obejrzeć niektórych scen.

- Zakończenie jest piękne i na nim się najbardziej wzruszyłam, nie będę tego ukrywać, bo daje prawdziwą nadzieję - powiedziała Anna Walter.

Tomasz Komenda też zdobył się na szczere wyznanie dotyczące produkcji:

- Na tym filmie zarejestrowane jest moje piekło… To cała prawda o mnie, o moim życiu. (…) Tam nie ma żadnego oszukaństwa, tam nie ma obłudy – wyznał w programie „Dzień Dobry TVN”.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Gdy odnalazł zaginiony telefon, zdębiał. W galerii pojawiły się niesamowite zdjęcia złodziei

Życie Tomasza Komendy faktycznie stworzyło gotowy scenariusz do filmu. Przyszłym rodzicom małego Filipa pozostaje życzyć dużo spokoju, bo powodów do radości mają już teraz wiele.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna

źródło: fakt.pl

Następny artykuł