Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej na premierze filmu o sobie
fot. Facebook
Autor Olga Szmańda - 12 Września 2020

Tomasz Komenda oświadczył się ciężarnej ukochanej. Wzruszenia na premierze "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

Tomasz Komenda na premierze filmu o sobie, dokonał niebywałego posunięcia. Mężczyzna 10 września w trakcie pierwszego oglądania „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” postanowił wyznać miłość ukochanej kobiecie. Po projekcji filmu oświadczył się partnerce i poinformował o tym, że wkrótce zostanie ojcem. Anna Walter przyjęła piękny i emocjonalny gest ukochanego. Para świętowała wspólnie sukcesy Tomasza i cieszyła się wzruszającą chwilą.

Tomasz Komenda poznał swoją ukochaną na portalu randkowym. Anna Walter na łamach programu „Uwaga! TVN” wyznała, że również śledziła sprawę dotyczącą jej narzeczonego jak miliony innych Polaków.

ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyCzytaj dalej

- Współczułam mu tego, co go spotkało i tak zaczęliśmy ze sobą korespondować. Ten kontakt się kilkukrotnie nam urywał, ale naprawdę zaiskrzyło dopiero, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy - powiedziała Anna Walter.

- Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną - dodał w programie Komenda.

10 września odbyła się premiera filmu poświęconego przeżyciom i historii Tomasza Komendy. „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” jest obrazem stworzonym przez Jana Holubka, którego widzowie mogą kojarzyć z m.in „Odwróceni. Ojcowie i córki” czy „Rojst”. W przeszywającym obrazie filmowym wystąpili Piotr Trojan, wcielający się w rolę Tomasza Komendy czy Agata Kulesza grająca jego matkę. Inne postaci grane są przez Magdalenę Różdżkę, Jana Frycza czy Dariusza Chojnackiego. Premiera filmu jako wydarzenie medialne zebrało rzeszę znanych z mediów gwiazd. Wszyscy widzowie pojawili się by obejrzeć najnowszą produkcję i odwzorowanie fascynującej historii życia Komendy. Po projekcji zainteresowany postanowił zaskoczyć widzów wzruszającym gestem skierowanym do swojej ukochanej kobiety.

Tomasz Komenda wzruszył gości na sali kinowej

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniowali

Po premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, Tomasz Komenda postanowił zaskoczyć wszystkich zebranych emocjonującym wyznaniem. Znany w mediach ze swojej tragicznej sprawy skazania za niepopełnione czyny mężczyzna, oświadczył się ukochanej kobiecie. Wzruszający moment został uchwycony przez gości i media obecne na sali kinowej. Narzeczona nie kryła zaskoczenia i szczęścia. Ukochany zaskoczył ją wyznaniem i publicznym okazaniem głębokiego uczucia. Cała widownia oklaskiwała zakochanych i cieszyła się ich wspólną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyszedł na grób swojej pani. Po chwili wydarzyło się niebywałe, nagranie wzrusza do łez
  2. Dlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]

Źródło: wprost.pl

Następny artykuł