Wiek nie jest dla niej przeszkodą
Fot. DavidSheriffVideo / YouTube
Autor Kamila Krótka - 13 Września 2020

94-latka tańczy jakby miała 20 lat. Nagranie udowadnia, że wiek to tylko liczba

Wiek nie jest przeszkodą w tym, aby tańczyć i zawstydzać tym młodszą publiczność. Ta 94-latka pokazała, że bawić można się niezależnie od tego, ile ma się lat. Wideo z tą niezwykłą kobietą i jej partnerem to coś, czego nie można dzisiaj przegapić.

Wiek czasami może pomóc w karierze. Tak jest w przypadku kobiety, która zachwyciła wszystkich swoim tańcem. 94-letnia Matylda Klein i jej partner zatańczyli tak, że publiczność nie mogła się nadziwić. Tak jest też w przypadku internautów.

ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzyCzytaj dalej

Wiek jest tylko liczbą

94-letnia Matylda Klein z Florydy wraz ze swoim o 55 lat młodszym partnerem - Dannym Maloneyem - tańczy od 11 lat. Sędziom zaimponowała podczas zawodów DanceSport w Southern States niezwykle żywym, szybkim krokiem. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego, gdy seniorka wyszła za pomocą chodzika, by potem rozpalić publiczność energicznym tańcem. Bez problemu mogłaby konkurować nim z młodszymi tancerkami.

- Po prostu uwielbiam to uczucie. Dzięki temu żyję - powiedziała Matylda Klein, dodając, że tańcem zajmuje się przez całe życie.

Niezwykła energia

Film przedstawia szybki taniec pani Klein, zaraz po tym, jak tancerka pokazała się widzom w zupełnie innej odsłonie. Na początku słyszymy muzykę Zimmera, aby potem przenieść się do Singing in the Rain i Sin Sing Sing legendarnego muzyka swingowego, Benny'ego Goodmana. Piosenka została napisana w 1935 roku, gdy Klein miała zaledwie 17 lat.

Dzisiaj grzeje:
1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
2. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają

Po mylącym wstępie pan Maloney obraca panią Klein na parkiecie, pokazując jej jazzową białą sukienkę i fantazyjną pracę nóg. Oboje rozpoczynają tańczyć energicznego quickstepa, uważanego za jeden z najtrudniejszych i najszybszych tańców:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy
  2. Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem

źródło: dailymail.co.uk

Następny artykuł