Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie Pitt
fot. East News - SPLASH NEWS
Autor Olga Szmańda - 9 Sierpnia 2020

16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?

Angelina Jolie znana jest nie tylko z wyjątkowych ról na ekranach kinowych. Kobieta wspiera też dzieci z krajów Trzeciego Świata, a w 2004 roku postanowiła zrobić poważny krok i adoptować chłopca pochodzącego z Kambodży. Syn aktorki jest już mężczyzną i zachwyca wszystkich swoim wyglądem.

Angelina Jolie, jako aktywistka zaangażowana w walkę o prawa człowieka, w 2004 udała się do Kambodży. Tam 7-miesięczny chłopiec o imieniu Rat Vibol całkowicie skradł jej serce. Maluch był pierwszym dzieckiem, które Angelina wzięła na ręce i przytuliła do serca. Kobieta poczuła uczucie, jakiego nie potrafi opisać. Dlatego wraz z ówczesnym mężem, jakim był Billy Bob Thronton, postanowiła adoptować chłopca. Miłość, jakim Jolie na początku obdarzyła dziecko, trwa do dziś.

3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronieCzytaj dalej

Angelina Jolie i jej syn

Kiedy kobieta pierwszy raz zobaczyła swojego przyszłego syna, od razu wiedziała, że będzie to jej dziecko. To uczucie sprawiło, że postanowiła wtedy zaadoptować chłopca. Wtedy też Billy Bob Thornton został jego ojcem. Po rozstaniu z mężem aktorka była jedynym opiekunem syna do czasu, gdy nie wyszła za mąż za Brada Pitta. Wówczas imię chłopca Rath Vibol zmieniono na Maddox Jolie Pitt.

Dziecko dostało szansę wychowywania się w doskonałych warunkach. Dzięki edukacji, którą zapewniła mu rodzina, Maddox zna trzy języki i gra na gitarze. Głównie interesuje się kinem oraz modą.

Dzisiaj grzeje:
1. Wnuczka zrobiła babci makijaż i odmłodziła ją o kilkadziesiąt lat. Niewiarygodna metamorfoza seniorki. Nagranie zwala z nóg
2. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent

Rozwód Brada i Angeliny nie był łatwym doświadczeniem ani dla pary, ani dla ich dzieci. Syn Maddox opowiedział się wówczas po stronie matki, dla której jest on nie tylko synem, ale i przyjacielem. Niestety sytuacja związana z rozwodem dwójki najbardziej znanych aktorów świata nie wpłynęła dobrze na relacje Maddoxa z Pittem. Chłopak nie mógł wybaczyć swojemu ojcu zachowania podczas rozwodu pary. Obecnie relacje między nimi są na poprawnym poziomie.

Maddox ma obecnie 19 lat i trudno uwierzyć w to jak bardzo się zmienił. Chłopak rozwija się w swoim ukochanym kierunku. Jest studentem bioinżynierii na Uniwersytecie Yonsei w Korei. Według niektórych plotek Maddox ma dostać największą część majątku Angeliny Jolie, a według innych niepotwierdzonych informacji jest on ulubieńcem aktorki. Zdjęcia pokazują, że Angelinę i syna łączy głęboka więź:

Angelina Jolie i jej syn MaddoxAngelina Jolie i jej syn Maddox

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku
  2. Na planecie w Układzie Słonecznym może istnieć życie. Pod powierzchnią znajduje się ciekły ocean
  3. Uratowana puma znalazła nowy dom. Na nagraniu widać, że jest szczęśliwa
  4. Wielki powrót zakażeń? Jest na to sposób. 5 złotych rad lekarza, który kierował szpitalem w Wuhan
  5. Szwecja zadziwiła wszystkich swoim podejściem do pandemii. Jak na tym wyszła?
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują wszystko


źródło: planetapolska.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł