Babcia stała się hitem internetu i pokochały ją setki widzów
fot. Facebook - SIła Muzyki
Autor Olga Szmańda - 29 Września 2020

Babcia wyszła na spacer z psem, a niechcący została gwiazdą internetu. Wideo stało się hitem

Babcia przez przypadek stała się hitem internetu. Starsza kobieta w trakcie codziennego spaceru ze swoim psem postanowiła wykonać niezwykły gest w stronę otaczających ją przechodniów. Kiedy tańczący na ulicy ludzie zobaczyli, co takiego robi emerytka oniemieli i byli w głębokim szoku. Nikt nie spodziewał się po niej takiej reakcji. Babcia wyprowadzająca swojego yorka postanowiła dołączyć do ulicznych imprezowiczów i razem z nimi zatańczyć. Kobieta nie była w ogóle onieśmielona sytuacją. Co ciekawe, nie przeszkadzała jej również głośna muzyka i tancerze blokujący chodnik.

Babcia spacerująca ze swoim yorkiem natknęła się przypadkiem na uliczną imprezę. Ludzie wokół niej postanowili puścić głośną muzykę i zacząć tańczyć. Co ciekawe seniorka, która z pozoru powinna być “drętwa” i zwrócić uwagę imprezowiczom zrobiła coś zupełnie innego. Zaczęła tańczyć z ludźmi o połowę od siebie młodszymi. Najzabawniejsze jednak w całej sytuacji było to, że emerytka radziła sobie świetnie z wykonywaniem ruchów w rytm muzyki elektronicznej. Jej zszokowany psiak przyglądał się temu co wyprawia jego emerytowana pani. Nowa gwiazda internetu wydawała się zachwycona tym, że spotkała na swojej drodze spontaniczną uliczną imprezę. Ponieważ większość przechodniów omijała klubowiczów szerokim łukiem, tańcząca babcia tym bardziej zwróciła uwagę młodych ludzi. Kobieta w piękny i spontaniczny sposób pokazała, że bawić można się niezależnie od wieku.

Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?Czytaj dalej

Babcia została gwiazdą internetu

Tancerze bawiący się na ulicy byli pozytywnie zszokowani zachowaniem staruszki. Całkowicie zaakceptowali jej zachowanie i od razu przyjęli ją do swojego kręgu tanecznego. Babcia stała się w tym momencie jedną z nich. Spośród uczestników wyróżniły się dwie dziewczyny, które otoczyły emerytkę i wtórowały jej w tanecznych podbojach. Seniorka wyglądała na doświadczoną w tańcu i z pewnością już wcześniej miała podobne doświadczenia.

Dzisiaj grzeje:
1. Pani Magda miała wyjść na zwykły spacer z córką. Nie wiedziała, że zaraz będzie musiała zmierzyć się z ogromnym ryzykiem
2. Skrajnie zaniedbany pies miesiącami konał przed kościołem. Księdzu grozi do 3 lat więzienia
3. 1500 zł dodatku miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził wejście nowej dopłaty

Starsza kobieta zdecydowanie rozkręciła zabawę na ulicy. Jej przykuwający uwagę fioletowy płaszcz zwracał oczy przechodniów jeszcze bardziej. Tym samym kobieta została niekwestionowaną gwiazdą spontanicznego wydarzenia. Filmik, który udostępniono i pokazano w sieci ma setki pozytywnych komentarzy i udostępnień. Ponieważ kobieta bawiła się znakomicie zapomniała o swoim psie, z którym wyszła na spacer. Jej york zdecydowanie nie był entuzjastą ulicznych tanecznych zabaw. Mimo to postanowił nie przeszkadzać swojej pani i dać kobiecie chwilę na radość z poruszania się pośród młodych ludzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  2. Pies zobaczył swoją panią po dwóch latach rozłąki. Nagranie porusza do łez
  3. Panna młoda po weselu zdumiała wszystkich gości. Dzień ślubu nie zakończył się zgodnie z planem
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Nikt nie spodziewał się, że na świat przyjdą bliźniaczki syjamskie. Niesamowite, jak wyglądają teraz
  6. Lidl wycofuje wadliwy produkt. Ma go wielu Polaków, może wybuchnąć

Źródło: swiatzwierzat.pl

Następny artykuł