Bezsenność została zniwelowana dzięki wynalazkowi Anny Skórzyńskiej
fot. YouTube - screenshoot - Daniel Rodo
Autor Olga Szmańda - 21 Września 2020

Spędzała całą noc z suszarką nad łóżeczkiem dziecka. W końcu znalazła rozwiązanie trapiącego problemu

Bezsenność dziecka jest jednym z największych zmartwień rodziców. Niewyspane dziecko niejednokrotnie marudzi w ciągu dnia i znacznie szybciej się męczy. Na szczęście udało się zaradzić temu problemowi. W jaki sposób rodzina w końcu odniosła sukces i nie musiała więcej używać suszarki do włosów nad łóżeczkiem malucha?

Bezsenność dzieci stała się dla Anny Skórzyńskiej ogromnym problemem. Był to tak duży kłopot, że kobieta samodzielnie postanowiła mu zaradzić. Teraz jest podporą dla rodziców, którzy również nie mogą poradzić sobie z dziećmi, które nie chcą spać w nocy. Co takiego wymyśliła i jak stała się inspiracją dla innych?

Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyZa 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyCzytaj dalej

Bezsenność inspiracją do nowego pomysłu

Bezsenność stała się dla Anny Skórzyńskiej sposobem na zarabianie pieniędzy i prowadzenie dochodowej firmy. Kobieta z potrzeby zarówno swojego jak i snu dziecka wymyśliła praktyczny, ładny i przyjazny produkt. Anna Skórzyńska stworzyła “szumisie”. Ich obecność na rynku jest ewidentną potrzebą ratunku dla współczesnych rodziców. Skoro potrzeba jest matką wynalazków, autorka szumisiów idealnie wpasowuje się w to przysłowie. Jej przygoda z produktem zaczęła się, kiedy jej syn miał około roku. Chłopiec każdej nocy męczył się z bezsennością i nie mógł zasnąć.

Mimo że kobieta próbowała różnych metod, nie była w stanie uśpić dziecka tak, by przespało spokojnie kilka czy kilkanaście godzin. Co ciekawe, jedynym ratunkiem w trakcie nocnej eskapady była suszarka do włosów. To właśnie ten typowo pielęgnacyjny sprzęt spowodował, że synek kobiety zasypiał. Antek na sam dźwięk odgłosów suszarki spał jak zabity. Nie tylko przesypiał całe noce, ale nie budził się ponownie. Spektakularne odkrycie miało jednak jedną znaczącą wadę. Mały Antoś budził się, kiedy rodzice wyłączali suszarkę. Tym samym mama i tata całe noce spędzali stojąc nad jego łóżkiem z włączoną suszarką.

Dzisiaj grzeje:
1. Pokochała go mimo poważnej przeszkody. Przeciwnikom trudno zaakceptować, ale para właśnie wzięła ślub
2. Suczka urodziła szczenięta, sekundę później właściciel wyrzucił je na łąkę. Potem było tylko gorzej
3. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

- Dzieci lubią biały szum. To dźwięk podobny do tego, który słyszą w brzuszku mamy. My ten dźwięk znamy właśnie z suszarki, ale tez na plaży, czy jak jedziemy samochodem, pociągiem - to są takie szumy, przy których łatwo zasypiamy. I stąd też ta magiczna moc suszarki. [...] Na początku, kiedy rozsyłałam zapytanie do firm, które produkują elektronikę w Polsce, dostałam kiedyś taką zabawną odpowiedź: "Dzień dobry, zajmiemy się sprawą, tylko coś jest nie tak z tym załącznikiem", bo tam oczywiście był szum. Pan myślał, że to jest jakiś dźwięk, którego mi się nie udało przesłać, więc początki były śmieszne - mówi Anna Skórzyńska w Puls Biznesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Ważyła 300 kg i nie mogła się poruszać. 24-latka postawiła na siebie zmieniając swoje życie
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Niezawodny trik na rosół naszych babć. Ten sposób zwali wszystkich z nóg
  6. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie

Źródło: bankier.pl

Następny artykuł