Chłopiec dokonał niebywałej rzeczy. Postanowił obciąć włosy i oddać je na szczytny cel
fot. Facebook - Maggie's Swansea
Autor Olga Szmańda - 25 Października 2020

Śmiali się z niego, że przypomina dziewczynkę. Powód jego wyglądu wzrusza jednak do łez

Chłopiec przez półtora roku zapuszczał włosy. W szkole śmiali się z niego, że wygląda jak dziewczynka. Mimo to nie poddał się i dalej pielęgnował swój wygląd. Wszystko po to by pomóc innym rówieśnikom. Kiedy poznaliśmy powód dla, którego chłopiec zapuszczał swoje włosy łzy same napłynęły do oczu. Niebywałe dokonanie nastolatka z wielkim sercem wzruszy każdego.

Chłopiec przez półtora roku zapuszczał swoje włosy. Kiedy inni wyzywali go w szkole, że wygląda jak dziewczynka ten mimo wszystko nie poddał się i realizował zaplanowany cel.

Ma 56 lat i jest najstarszą dziewczyną Bonda. Monica Bellucci zdradziła sekret wiecznej młodościMa 56 lat i jest najstarszą dziewczyną Bonda. Monica Bellucci zdradziła sekret wiecznej młodościCzytaj dalej

Gdyby spojrzeć na niebywałe zachowanie nastolatka z Walii można by zastanowić się nad tym ilu dorosłych poświęciłoby tyle swojego czasu by pomóc innym chorym dorosłym. Ten młody człowiek nie zważał na komentarze swojego otoczenia ponieważ wiedział, że będzie chciał umilić życie innym rówieśnikom.

Chłopiec dokonał niebywałej rzeczy. Oddał włosy potrzebującym

Portal internetowy Świat Radosci"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": łzy, zachwyt i jak zwykle apetyt na więcej. Kto w ostatnim odcinku skradł serca jurorów?Czytaj dalej

Nastolatek mieszkający w Walii postanowił poświęcić się dla drugiej osoby i dokonać niebywałej rzeczy. Josh przez ostatni czas zapuszczał swoje włosy by później przekazać je na szczytny cel. Nie ścinał ich aż przez półtora roku.

Początkowo chłopiec nie myślał o swoich rówieśnikach. Dopiero pewne zdarzenie uświadomiło go jak wielkim problemem w dzisiejszym społeczeństwie jest choroba nowotworowa. Nastolatek zobaczył zanim podjął się walki o innych chorą na raka mamę swojego kolegi.

Widział wtedy jak kobieta straciła włosy z powodu chemioterapii. Jej wygląd go przeraził i zainteresował jednocześnie. Wtedy też podjął znaczącą decyzję i sam chciał pomóc innym chorym na raka ludziom.

Niestety nastolatek z powodu swojego postanowienia musiał aż przez półtora roku zapuszczać włosy. Tak by jego fryzura nadawała się do ścięcia a obcięte włosy mogły być przekazane na peruki dla potrzebujących dzieci. Jego mama wspomniała niejednokrotnie w wywiadach, że z tego powodu dokuczano mu w szkole. Wyzywano go niejednokrotnie od dziewczynek. Mimo to nastoletni chłopiec nie poddał się i dopiął swego.

Karmiła piersią podczas audiencji. Zdumiewająca reakcja papieża Franciszka, nikt się nie spodziewałKarmiła piersią podczas audiencji. Zdumiewająca reakcja papieża Franciszka, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

- Dokuczano mu, a pewnego dnia, kiedy grał w piłkę nożną, bardzo się zdenerwował.[...] Po meczu podszedł do mnie i powiedział, że chłopcy się z niego śmieją. Odparłam, że pamiętać, dlaczego robi coś takiego. Więc po prostu zignorował te dzieciaki i odtąd stał się jeszcze bardziej zdeterminowany w tym, co robi - mówiła mama Josha stacji BBC.

Nastolatek, który stał się bohaterem

Portal internetowy Świat Radosci"Taniec z gwiazdami": Edyta Zając wyjawiła, na co przeznaczy pieniądze z wygranej. Godna podziwu decyzja uczestniczkiCzytaj dalej

W końcu po okresie zapuszczania włosów chłopiec mógł udać się do fundacji The Little Princess Trust, dla której to oddał swoje ścięte kosmyki. Organizacja zajmuje się darmowymi perukami dla chorych na raka. Tym samym nastoletni Josh przyczynił się do stworzenia włosów dla podopiecznych fundacji zajmującej się dziećmi w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nastolatek skomentował swoje zachowanie w bardzo wzruszający sposób. Jego działanie pokazuje, że wyrośnie z niego z pewnością bardzo empatyczny obywatel.

Dzisiaj grzeje:
1. Bartłomiej Misiewicz i jego metamorfoza roku. 43 kilogramy mniej doceniono w prestiżowym konkursie
2. Wypił jeden kieliszek za dużo, wtedy spotkał bezpańskiego psa. Koledzy nagrali, co zrobił
3. Nie spodziewaliśmy się, że publiczność będzie aż tak wzruszona. Zjawiskowy występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

- Moja rodzina zawsze zachęcała mnie, bym po prostu był sobą, bym był odważny i nie przejmował się tym, co mówią inni - mówił w rozmowie z Babble chłopiec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite. Powiedziała do swojego psa, że go kocha. Mały piesek odpowiedział i wzruszył ją do łez
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Pan Lech z Katowic wywija na TikToku. Emeryta śledzą tysiące internautów, wideo poderwie do tańca każdego
  4. Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
  5. Chihuahua chodzący na dwóch łapach miał zostać uśpiony. Kiedy weterynarz go zbadał, odkrył wstrząsającą prawdę
  6. Wampiry jednak istnieją. Nie wierzysz? Kot o nietypowej urodzie wygląda jak najprawdziwszy krwiopijca
  7. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala

Źródło: kobieta.wp.pl

Następny artykuł