Babcia w depresji przeszła niesamowitą metamorfozę
fot. TheMakeoverGuy - rumble.com
Autor Olga Szmańda - 16 Sierpnia 2020

Wnuczka zabrała pogrążoną w depresji babcię do stylisty. Niezwykła przemiana sprawiła, że znów się uśmiecha

Depresja babci zmotywowała wnuczkę do ingerencji w życie seniorki. Po tym jak staruszkę dotknęło wiele problemów, w końcu w jej życiu zdarzyło się coś pozytywnego. Dzięki znanemu styliście gwiazd emerytka otrzymała drugą szansę, a jej metamorfoza zadziwia każdego. Te zdjęcia robią ogromne wrażenie.

Niezwykła historia tej staruszki rozpoczęła się rok po tym, jak przebrnęła przez wiele problemów życiowych. Pogrążona w depresji nie potrafiła odnaleźć swojego miejsca na świecie. Ogromny smutek i brak chęci do życia spowodowały, że 62-letnia kobieta całkowicie zaniedbała swój wygląd. Nie odczuwała sensu życia, a spoglądanie w lustro było dla niej koszmarem. Na szczęście babcia mogła liczyć na wsparcie wnuczki, która postanowiła przeprowadzić kobiecie niesamowitą metamorfozę.

Sejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaSejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaCzytaj dalej

Depresja często odzwierciedla wygląd człowieka

Wnuczka martwiła się o swoją babcię i nie była w stanie patrzeć na pogrążoną w depresji staruszkę. Zaniedbany wygląd powodował, że kobieta nie chciała wychodzić z domu ani jakkolwiek angażować się w życie towarzyskie. Problemy, których doświadczyła, spowodowały u niej całkowite załamanie nerwowe. Wnuczka postanowiła w końcu oddać emerytkę w ręce znanego stylisty gwiazd. Mężczyzna znany jest w mediach społecznościowych z przeprowadzania udanych metamorfoz. Christopher Hopkins podjął się wyzwania i spotkał się z pogrążoną w depresji babcią. Najpierw jednak otrzymał list od wnuczki kobiety, z którego dowiedział się o trudnej sytuacji bohaterki. Mężczyznę wyjątkowo wzruszyła ta wiadomość i od razu postanowił przyjąć kobietę do swojego programu. Całość doświadczeń kosmetycznych została uwieczniona i umieszczona w formie wideo w serwisie Rumble. To, co powiedziała wnuczka kobiety, jest niezmiernie wzruszające.

- Moja babcia przestała widzieć w sobie piękną kobietę, a naprawdę nią jest. Chcę jedynie, żeby ponownie zobaczyła w sobie wartość - mówi wnuczka w materiale przygotowanym przez Rumble. Jej babcia pochowała w ostatnim czasie kilka najbliższych osób, w tym mamę, a niedługo przed całą metamorfozą do szpitala trafił jej bardzo bliski przyjaciel. Wnuczka wpadła na pomysł, że zmiana wyglądu będzie krokiem ukochanej babci w dobrą stronę i pomoże jej podjąć walkę z depresją, ponieważ będzie zadowolona ze swojego odbicia w lustrze.

Początkowo babcia nie była zachwycona pomysłem dotyczącym jej zmiany wizerunku. Dziewczyna długo musiała przekonywać swoją ukochaną seniorkę, jednak gdy tak usiadła na fotelu stylisty, wszystko się zmieniło. Proces metamorfozy trwał kilka godzin, a kobieta została zmieniona nie do poznania. Wygląd 62-latki całkowicie się zmienił. Spektakularna zmiana fryzury i makijaż odmłodziły ją i dodały świeżości. Największą niespodzianką był jednak widok wnuczki, która zobaczyła babcię po metamorfozie. Młoda dziewczyna nie kryła łez wzruszenia i zachwytu.

Babcia w trakcie metamorfozy z TheMakeoverGuy

Starsza kobieta przeszła diametralną zmianę. Christopher, znany w mediach społecznościowych jako The Makeover Guy, wiedział w jaki sposób wydobyć jej urodę. Mężczyzna skrócił włosy kobiety i dodał im świeższy odcień. Dodatkowo jej makijaż jest lekki, niewyzywający i bardzo kobiecy. Podkreślił naturalne atuty seniorki i zakrył niechciane zmarszczki. Szeroki uśmiech i łzy wzruszenia nie schodziły z twarzy klientki. Początkowo sceptyczna i smutna, teraz wychodziła z salonu jako nowy człowiek.

Babcia w trakcie metamorfozy z TheMakeoverGuy

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony

- Brak mi słów - tak bardzo jestem wdzięczna! Dzisiaj rano, jak tylko wstałam, spojrzałam w lustro i polubiłam to, co w nim zobaczyłam! Coś takiego nie miało miejsca od bardzo dawna. Do Twojego salonu weszłam, nie czując się atrakcyjną kobietą, a wyszłam z niego jako dopieszczona z każdej strony bogini! Jesteś wspaniały! - przeczytał na swoim telefonie stylista, który zmienił 62-latkę nie do poznania.

Babcia w trakcie metamorfozy z TheMakeoverGuy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli
  2. Rosyjski superdron już prawie gotowy. Jest niewidzialny i ma na pokładzie 6 ton bomb
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Wielka tragedia w rodzinie uwielbianego gwiazdora. Jego najbliższa osoba zmarła na koronawirusa, walczyła o życie przez długi czas

źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł