Doda produkuje film "Dziewczyny z Dubaju"
Fot. www.instagram.com/dodaqueen/
Autor Olga Szmańda - 24 Lipca 2020

"Tajna broń" Dody. Zakonnik pobłogosławił plan jej filmu "Dziewczyny z Dubaju"

Doda produkuje swój pierwszy film. Na planie zdjęciowym poza gwiazdami i ekipą filmową pojawił się także wyjątkowy gość. Wieloletni przyjaciel piosenkarki postanowił pobłogosławić produkcję „Dziewczyn z Dubaju”. Piosenkarka zamieściła relację ze zdarzenia na swoim profilu na Instagramie. Do mediów trafiło również zdjęcie kobiety i jej „tajnej broni”.

Doda jest znana ze swojej muzyki. Niewielu jednak wie, że od paru lat angażuje się również w przemysł filmowy. W 2018 roku pojawiła się w filmie „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Obecnie pracuje nad „Dziewczynami z Dubaju”, które wyreżyseruje Maria Sadowska. Z racji delikatnego tematu film już na etapie produkcji wywołuje wiele kontrowersji wśród internautów.

Dzieci wyskoczyły z 3. piętra, uciekając przed pożarem. Łapali je sąsiedzi. Dramatyczne nagranieDzieci wyskoczyły z 3. piętra, uciekając przed pożarem. Łapali je sąsiedzi. Dramatyczne nagranieCzytaj dalej

Doda nie boi się niczego

Doda to z pewnością jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskich mediach. Jej karierę od lat śledzi wiele osób. Niedawno zajęła się produkcją swojego pierwszego filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Rabczewska przyznała, że przy tym filmie potrzebna będzie każda pomoc. Scenariusz dotyka problemu prostytucji wśród polskich modelek, miss czy hostess. Kolejnym aspektem poruszonym w filmie jest związek pomiędzy sutenerstwem a wysyłaniem dziewcząt w niecnych celach do Dubaju.

Doda na swoim profilu na Instagramie sukcesywnie relacjonuje poczynania związane z produkcją filmu. Pokazuje miejsca, w których razem z Marią Sadowską realizują zdjęcia. Dodatkowo ujawnia regularnie nowych aktorów i gwiazdy produkcji. Ostatni post w mediach społecznościowych piosenkarki wzbudził niemałe poruszenie. Kobieta wstawiła zdjęcie na swój profil na Instagramie. Jest na nim razem ze swoim przyjacielem - franciszkaninem i proboszczem, bratem Lechem Dorobczyńskim. Pod zdjęciem ze swoim wieloletnim przyjacielem piosenkarka udostępniła wiadomość do fanów. Jej zdaniem pomoc brata Lecha jest nieoceniona i wartościowa, niezależnie od kwestii wiary i religii.

„Kiedy stwierdziłam że będę produkować filmy w głębi duszy wiedziałam, że będą to tylko te z misją, poruszające tematy tabu i z ważnym przesłaniem dla innych. Od samego początku spotykałam się z próbami powstrzymania nas przed podjęciem niewygodnego tematu książki z „dziewczyn z Dubaju” w filmie. nie było nam łatwo ale przez sekundę nawet nie pomyślałam żeby się dogadać i wycofać. Teraz ,Kiedy produkcja jest w zaawansowanym etapie będą próby zdyskredytowania jej bądz ośmieszenia ????????‍♀️Jestem na to wszystko przygotowana i nie zaskakuje mnie to bo wiem jaką puszkę pandory otworzy premiera.Są też ludzie, którzy bardzo nam od samego początku kibicują i robią wszystko by nam pomóc. Bo tak jak ja wiedzą jak ważne jest odrzucenie strachu w ważniejszym celu. Jeżeli chociaż jedna dziewczyna po obejrzeniu tego filmu Uzna że nie warto...TO BYŁO WARTO???? Brat Lech, mój przyjaciel, nam pobłogosławił na planie wiec, Czy jesteście wierzący czy nie ,fajnie mieć wsparcie ????”

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Czy pierwsze damy dostają pensje? Sprawdzamy

Za pomocą tego postu Doda podkreśla, jak ważny jest dla niej film oraz poruszane w nim problemy. Z pewnością błogosławieństwo brata Lecha jest miłym i empatycznym gestem w stronę produkcji. Cała obsada i producenci również mogli poczuć wsparcie od zakonnika.Doda i brat Lech

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Justyna Święty-Ersetic pokazała się w stroju kąpielowym. Widok zapiera dech w piersiach (FOTO)

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł