Donald Tusk pokazał zdjęcia ze swojego ślubu przy okazji rocznicy zawarcia związku małżeńskiego
fot. East News - AFP
Autor Olga Szmańda - 24 Listopada 2020

Donald Tusk zadziwił archiwalnymi zdjęciami, internauci nie mogą się napatrzeć. "Byliśmy studentami bez grosza przy duszy"

Donald Tusk pokazał na swoim profilu na Instagramie niezwykłe zdjęcia z przeszłości. Polityk udostępnił fotografie wspominające najważniejsze momenty w jego życiu, czyli ślub z ukochaną żoną i ujęcia małej córki Kasi Tusk oraz syna Michała Tuska. Fani polityka nie szczędzili komentarzy pełnych zachwytu nad intymnymi wspomnieniami.

Donald Tusk to polski polityk, współzałożyciel Platformy Obywatelskiej oraz jej przewodniczący w latach 2003-2014. W 2007 roku przez siedem lat piastował stanowisko prezesa Rady Ministrów. W 2019 roku objął z kolei stanowisko przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej.

Skarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowejSkarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowejCzytaj dalej

W 1978 roku Donald Tusk wziął ślub z Małgorzatą Sochacką, a para wspólnie doczekała się dwójki uroczych dzieci. Ich potomstwem są Katarzyna i Michał. Co ciekawe, para dopiero w 2005 roku postanowiła zawrzeć związek małżeński w Kościele. Wcześniej Donald Tusk i jego żona Katarzyna sformalizowali jedynie małżeństwo przed Urzędem Stanu Cywilnego.

Donald Tusk i jego aktywność w mediach społecznościowych

Donald Tusk należy do polityków, którzy od zawsze są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Równie duże zasięgi w internecie zbudowała jego córka Kasia Tusk, która od wielu lat prowadzi swój autorski blog modowy.

Donald Tusk od zawsze postrzegany był jako polityk, który najbardziej w swoim życiu ceni rodzinę. Tym razem postanowił podzielić się z obserwatorami archiwalnymi zdjęciami ze ślubu i dzieciństwa swojej córki i syna.

Pod fotografiami polityk umieścił wymowny komentarz, który wzbudził niemałe poruszenie wśród obserwatorów. Fani Donalda Tuska nie szczędzili słów uznania i podziwu. Europoseł ponownie dał poznać się jako mężczyzna, który w swoim życiu za największą wartość uznaje miłość i rodzinę.

ZUS przekazał pozytywne wieści. Skorzystało już 7,5 tysiąca osób, a z każdym dniem liczba klientów wzrastaZUS przekazał pozytywne wieści. Skorzystało już 7,5 tysiąca osób, a z każdym dniem liczba klientów wzrastaCzytaj dalej

Na swoim profilu na Instagramie polityk postanowił pokazać obserwatorom archiwalne i dotąd nieznane zdjęcia ze swojego pierwszego ślubu cywilnego. Donald Tusk dodał do fotografii również zdjęcia z dzieciństwa swoich pociech. Całość swojego wpisu zwieńczył wymownym i wzruszającym opisem.

"To był deszczowy dzień 1978 roku. Ślub odbył się w Gdańsku, a wesele w Gdyni, żeby nikt nie czuł się gorszy. Mieliśmy po 21 lat, byliśmy studentami bez grosza przy duszy, bez mieszkania, ale za to z marzeniami, z których dwa najważniejsze, czyli Michał i Kasia, spełniły się już po kilku latach. Od tego czasu świat wokół nas zmienił się kompletnie, minęły - mogłoby się zdawać - całe epoki, a ja mam wciąż wrażenie, że to było wczoraj" - napisał Donald Tusk na swoim profilu na Instagramie.

Fani zachwyceni zdjęciem Donalda Tuska

Pod zdjęciami z przeszłości Donalda Tuska i jego żony pojawiło się wiele komentarzy internautów. Fani polityka gratulowali mu aż 42 lat wspólnie spędzonych z żoną. Dodatkowe zdjęcia z młodości Kasi i Michała Tusk również zachwyciły internautów.

Fanom polityka nie umknęła nawet stylizacja Małgorzaty Tusk. Żona polityka w dniu ich ślubu cywilnego ubrana była w bardzo skromną białą suknię. Z kolei Donald Tusk zawarł z nią związek małżeński w prostym czarnym garniturze. Fani posła nie szczędzili słów uznania i zachwytu.

"Cudownie, że w tych czasach są jeszcze małżeństwa z takim stażem. Gratulacje" - pisali internauci na profilu na Instagramie polityka.

Wiemy, jak ma się Jerzy Stuhr po udarze. Zdradził swoje plany, a jego żona podzieliła się wzruszającym wyznaniemWiemy, jak ma się Jerzy Stuhr po udarze. Zdradził swoje plany, a jego żona podzieliła się wzruszającym wyznaniemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
  2. Wydało się, co mama Zenka Martyniuka robiła, gdy mały król disco polo płakał. Potrzebowała kota, dziś nie każdy rodzic by się zdecydował
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę. Zdumiewa odważnym kolorem włosów

"Jesteście, Państwo, świetną parą! Gratuluję" - komentowali zachwyceni fani Donalda Tuska.

ZOBACZ TE CIEKAWE ZDJĘCIA:Donald Tusk
Donald TuskDonald TuskDonald Tusk

Emeryt z cygarem w ustach uratował szczeniaka z paszczy aligatora. Wideo ze zdarzenia podbija internetEmeryt z cygarem w ustach uratował szczeniaka z paszczy aligatora. Wideo ze zdarzenia podbija internetCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Buldożek francuski bardzo chce jeść. Urządził pani przezabawną awanturę
  2. Wiemy, ile koronawirus utrzymuje się na banknotach. Przeprowadzono nowe badania
  3. Pamiętacie Marusię z filmu “U Pana Boga za piecem”? Wiemy, jak dziś wygląda Irina Łaczina
  4. Do polskich lasów zawitało wyjątkowe zwierzę. Nagranie robi furorę w sieci
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie
  7. Były jezuita ujawnił sekrety kard. Dziwisza i Jana Pawła II. Mówi o ogromnych kwotach pieniędzy i zadziwiających powiązaniach

Źródło: plejada.pl

Następny artykuł