Patrica Varela Favano w niezwykłym duecie z krową
Fot. www.youtube.com/watch?v=OIVX1JVpxPQ&feature=emb_title
Autor Olga Szmańda - 16 Sierpnia 2020

Niesamowity duet, śpiewa razem z krową. Jest wideo

Duet razem z krową to zjawisko co najmniej niespotykane. A jednak doszło do tak nietypowej, międzygatunkowej współpracy dwojga artystów, którą udało się uchwycić za pomocą kamery. Wideo z pewnością was zaskoczy, a całkiem możliwe, że również zachwyci.

Kręcone w sielankowej okolicy w Minas Gerais ujęcia przedstawiają Patricię Varela Favano, która śpiewa sobie, relaksując się w stodole. Towarzyszy jej nietypowa partnerka, znana jako Mistrzyni Sidarta Gautama. Wtóruje jej rytmicznym muczeniem. Przekonajcie się sami, jakim poczuciem rytmu potrafi wykazać się krowa.

Sejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaSejm przyjął nową ustawę dotyczącą emerytur. Wiele osób będzie otrzymywać wyższe świadczeniaCzytaj dalej

Duet na sianku

Wideo przedstawia niesamowity wspólny występ kobiety i jej przyjaciół krowy. Podczas gdy Patricia śpiewa, drugi głos dołącza, melodyjnie mucząc. Te dźwięki potrafią roztopić lód w każdym sercu.

Patricia to 48-latka, która prowadzi Santuario Vale da Rainha. Po występie powiedziała: - Na poziomie tego, co się tu dzieje, nie ma wiedzy intelektualnej, jednak możemy czuć radość i głęboki spokój w życiu oraz w tym, jak współdziałamy z matką naturą, a nawet wśród nas ludzi, o których wiadomo, że są częścią tego kręgu.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony


- Można przez to dotknąć i wypełnić ludzkie dusze, dając poczucie, że istnieje głębsze znaczenie życia i porządek, który leży u podstaw całego istnienia - dodała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nieludzki sposób pozbawili życia koziołka. Obroża leżała 100 metrów od ciała
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Ewa Chodakowska podzieliła się z Polakami radosną informacją. Posypały się gratulacje, ogłosiła wszystko na Instagramie

źródło: goodnewsnetwork.org

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł