Matka, która ma jedenaścioro dzieci
Fot. Instagram - Britni Church
Autor Olga Szmańda - 26 Sierpnia 2020

Ma jedenaścioro dzieci. Mimo zmęczenia i odpowiedzialności, chciałaby mieć ich jeszcze więcej

Dzieci z pewnością były wielkim marzeniem Britni Church. Kobieta urodziła aż jedenaścioro i dopiero teraz przestała planować większą rodzinę. Mieszkanka Arkansas City od zawsze chciała mieć gromadę pociech w domu. Finalnie spędziła 10 lat w ciąży i teraz jest szczęśliwą matką. Jej maluchy mają od roku do czternastu lat. Każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Oto jakim cudem Britni Church udało urodzić się aż tyle dzieci.

Dzieci były od zawsze marzeniem Britni Church. Kobieta w niejednym wywiadzie opowiadała o swojej potrzebie macierzyństwa. Już w młodości wspominała, że chciałaby mieć dużą rodzinę, choć z pewnością nie spodziewała się aż tak wielkiej. Jej pierwszym dzieckiem była córka Crizman. Następnie pojawiła się pozostała dziesiątka: Jordan - 14 lat, Caleb - 13 lat, Jace - 12 lat, Cadence - 10 lat, Jesalyn - 8 lat, Christopher - 3 lata i roczne trojaczki Oliver, Asher i Abel.

W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaW czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaCzytaj dalej

Dzieci stały się jej życiem

Britni Church urodziła swoją pierwszą pociechę, córkę Crizman, mając niespełna 16 lat. Z tym samym mężem kobieta przyjęła na świat Jordana, Caleba, Jacea i Cadence. Niestety małżeństwo rozwiodło się w 2010 roku. Wtedy też młoda matka postanowiła uciec od części obowiązków i zasięgnąć smaku imprezowego życia. Wówczas na świat przyszło szóste dziecko. Jak sama przyznała, wstydziła się, że kolejne dziecko pochodziło od innego ojca. Mimo to, kiedy urodziła Jesalyn, młoda mama całkowicie zmieniła nastawienie do otaczającej jej rzeczywistości.

Przez to, co spotkało Britni Church, kobieta postanowiła zrezygnować z jakichkolwiek związków. Jednak w 2014 roku, po prawie czterech latach samotnego macierzyństwa, poznała obecnego męża Chrisa. Ich pierwszym wspólnym dzieckiem był syn Silas, który pojawił się w 2015 roku. Następnie w 2016 urodził się Christopher, a w 2019 trojaczki. Według informacji podanych przez "Daily Mail”, kobieta nie jest przerażona domowymi obowiązkami, jakie spoczywają na niej przy posiadaniu takiej gromady dzieci. Jej obecnie 28-letni mąż chętnie pomaga w pracach domowych i spełnia się jako ojciec. Podobno Brit w swoich marzeniach wspomina o posiadaniu w sumie piętnaściorga dzieci.

Według ustaleń "Daily Mail”, para wydaje około 1100 zł tygodniowo na produkty spożywcze, m.in. 66 kartonów mleka czy 600 sztuk pieluch. Mimo to małżeństwu udaje się opieka nad jedenaściorgiem dzieci. Kobieta znakomicie dba o siebie i swoje pociechy. Ćwiczy oraz rozwija swoje umiejętności, by być w jak najlepszym stanie psychicznym. Co ciekawe, Brit nie planowała mieć tak dużej rodziny. Życie okazało się mieć dla niej nieco inny plan.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. WHO zmieniła definicję pandemii: fake news czy prawda?

- Zawsze myślałam, że będę mieć maksymalnie czworo dzieci. Nie mam poczucia, że mam ich dużo - to wydaje się dla mnie normalne - powiedziała Brit Church w "Daily Mail”.

rodzina Britni Churchrodzina Britni Church

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na oddział w szpitalu wdarła się chmara nietoperzy. Przerażeni pacjenci uciekali w popłochu, potrzebna była pomoc
  2. Jak wygląda podróż z prędkością światła? NASA wyjaśnia świetnym filmem
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Hitowy transfer Leo Messiego coraz bliżej. Znamy nazwę klubu, trzeba tylko ustalić detale

źródło: ofeminin.pl

Następny artykuł