Panna młoda ze wzruszeniem doszła na ślubny ołtarz
Fot. YouTube - THRE3TVOnline
Autor Olga Szmańda - 25 Sierpnia 2020

W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Ślub pewnej pary zdumiał wszystkich obecnych na sali, a później zaskoczył internautów w sieci. Niesamowita historia kobiety i jej niespodzianki, którą postanowiła sprawić narzeczonemu. Kiedy pan młody zobaczył ją, czekając przy ołtarzu, jego oczy zalały się łzami. Kobieta sprawiła ukochanemu niespodziankę, której ten nigdy by się nie spodziewał. Tego momentu para nie zapomni do końca swojego życia.

Ślub jest wspaniałym połączeniem dwojga zakochanych w sobie ludzi. Niezliczone godziny przygotowań mają na celu uwiecznić wyjątkowe uczucie, którym darzą się państwo młodzi. Niejednokrotnie ceremonia ślubna wymaga wielu poświęceń, tak też było w tym przypadku. Pan młody stojący na ślubnym kobiercu czekał na swoją ukochaną i był pewien, że będzie to klasyczny ślub - taki, jak każdy inny. Nie spodziewał się, że miłość jego życia przygotowała coś niesamowitego. Tuż przed rozpoczęciem ceremonii drzwi sali otworzyły się, a wtedy mężczyzna zobaczył coś, co doprowadziło go do łez.

Rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiRozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiCzytaj dalej

Ślub na własnych nogach

Jennifer Darmon na chwilę przed ślubem została ofiarą tragicznej kolizji. W wypadku samochodowym doznała paraliżu ciała od pasa w dół. Niestety nagła niepełnosprawność całkowicie pokrzyżowała jej plany i wymarzony dzień ślubu. Kiedy kobieta dochodziła do siebie w szpitalu wiedziała, że musi zrobić coś, by ceremonia połączenia jej z ukochanym była wyjątkowa. Jennifer zrobiła wszystko co w jej mocy, by osiągnąć wyznaczony cel. Mimo swojego podejścia do walki o zdrowie, poinformowała narzeczonego o tym, że zrozumie jeśli ją zostawi i będzie chciał się rozstać. Jednak mężczyzna zaprotestował.

Z pewnością wierność i oddanie ukochanego dały Jennifer siłę do walki o swoje zdrowie. Każdego dnia kobieta toczyła walkę z paraliżem. Wszystko w tajemnicy przed rodziną. Jej ukochany wiedział, że uczęszcza na rehabilitację, jednak nie spodziewał się, jakich postępów może dokonać. Narzeczona była zdeterminowana i wiedziała, że da sobie radę w tym najważniejszym dniu. Historia tej niezłomnej bohaterki została opisana przez "THRE3TVOnline" na YouTube. Kanał opublikował nawet nagranie z ceremonii, gdzie widać jak wyglądał wyjątkowy dzień tej pary.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda

Co ciekawe, ukochany do końca nie spodziewał się jak finalnie będzie wyglądać wejście Jennifer do sali weselnej. Finał okazał się niezwykle wzruszający. Panna młoda dotrzymała danego słowa i osiągnęła zamierzony cel. Kiedy drzwi do kaplicy zostały otwarte, gościom weselnym ukazała się panna młoda w pięknej białej sukni. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Jennifer kroczyła na własnych nogach do ołtarza. Asekurowali ją jej bliscy. Mimo obecności mężczyzn, to właśnie kobieta samodzielne poruszała nogami i z dumą kroczyła w stronę ukochanego. Narzeczony zalał się łzami ze wzruszenia. Jej postawa nie tylko udowodniła jak bardzo go kocha, ale także jak silną jest osobą. Wyznaczyła sobie cel i osiągnęła go. Historia tej bohaterki jest wspaniała inspiracją dla innych osób borykających się z niepełnosprawnością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne informacje o Ewie Błaszczyk. Sama nie może już sobie poradzić
  2. Przemek: „Nienawidzę swojej żony. Czekam, aż dziecko podrośnie i chcę się rozwieść, jej zachowanie doprowadza mnie do szału”
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Naukowcy ogłaszają przełom. Sztuczna skóra doskonała tak samo, jak prawdziwa

źródło: pikio.pl

Następny artykuł