Dzikie zwierzęta stworzyły trójkę prawdziwych przyjaciół
Fot. facebook.com/NoahsArkAnimalSanctuary
Autor Kamila Krótka - 30 Sierpnia 2020

Lew, miś i tygrys. Przyjaźnią się jak w bajce już od 15 lat

Dzikie zwierzęta potrafią tworzyć prawdziwe więzi. Historia tej trójki udowadnia, że nawet z pozoru najgroźniejsze z nich są zdolne do pięknej przyjaźni. I to międzygatunkowej, wśród tak groźnych i silnych drapieżników jak niedźwiedź, lew i tygrys.

Dzikie zwierzęta - lew, niedźwiedź i tygrys - przyjaźnią się już od 20 lat. Wspólnie jedzą, bawią się i śpią, okazując sobie wzajemnie wiele czułości. Nagranie z ich udziałem potrafi rozczulić każdego.

W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaW czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historiaCzytaj dalej

Dzikie zwierzęta z wielkimi sercami

Baloo, Leo i Shere Khan - tak nazywają się mieszkające razem od dwóch dekad niedźwiedź, lew i tygrys. Mają za sobą dramatyczną historię, z której na szczęście udało im się szczęśliwie wyjść. Zwierzęta w 2001 roku były świadkami policyjnego nalotu narkotykowego. Funkcjonariusze znaleźli je w piwnicy jednego z domów w Atlancie. Przestępcy hodowali je dla własnej przyjemności i zaspokajania chorych fantazji.

Okazało się, że zwierzęta były ofiarami przemocy i przetrzymywano je w okropnych warunkach. Młode miały wówczas niecały rok, a już przeżyły straszne cierpienia. Były niedożywione i wymagały natychmiastowej pomocy weterynarzy, która natychmiast została im udzielona. Wspólne traumatyczne przeżycia sprawiły, że połączyła je wyjątkowo silna więź.

Przyjaźń na całe życie

Leo przez przetrzymywanie w ciasnej klatce był poważnie ranny, jednak to Baloo był w najgorszym stanie. Młody niedźwiedź ucierpiał na skutek ciasnej uprzęży, której mimo wzrostu zwierzaka, nigdy nie poluźniono. W jego przypadku konieczna okazała się operacja.

Na skutek poważnych obrażeń zwierzęta nie mogły wrócić na wolność. Zostały umieszczone w azylu, gdzie dzielą ze sobą kwatery mieszkalne. Baloo, Leo i Shere Khan stali się od tej pory najlepszymi przyjaciółmi. Spędzają ze sobą każdą chwilę i widać, że świetnie się czują w swoim towarzystwie.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda

Jak powiedziała opiekunka ze schroniska, Allison Hedgecoth: „cała trójka nadal jest tak samo czuła dla siebie nawzajem” i dodała, że: „Shere Khan zawsze był psotliwy i mimo że robi się coraz starszy, to w ogóle się nie zmieniło”.

Dzikie zwierzęta zostały prawdziwymi przyjaciółmi

Dzikie zwierzęta zostały prawdziwymi przyjaciółmi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do sieci trafiło nagranie z lasu w Czarnobylu. Badacz uchwycił niezwykłą rzecz, zawiadomił służby
  2. Ogromna trąba wodna nad Bałtykiem. Przerażające nagranie
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Ciężki nokaut na gali KSW. Zawodnik padł nieprzytomny pod gradem potężnych ciosów (WIDEO)

źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Następny artykuł