Elektryk wziął udział w akcji pomagającej starszej kobiecie
fot. Facebook - Gloria’s Gladiators - John Kinney
Autor Olga Szmańda - 22 Września 2020

Budżet 72-latka był niewielki, a w zrujnowanym domu przestało działać światło. Nie mógł uwierzyć w to, co spotkało go potem

Elektryk postanowił zaangażować się w niezwykłą sprawę. Mężczyzna, podobnie jak wielu w swoim fachu, niejednokrotnie widział domy klientów w opłakanym stanie. Jego praca wymaga także radzenia sobie z sytuacjami, w których brakuje pieniędzy na naprawy, konserwację czy odnowę domu. Mimo to heroiczny elektryk nazwany rycerzem podjął się wyzwania i zmienił życie pewnej staruszki.

Elektryk spotkał na swojej drodze niezwykłą kobietę. Podobnie jak wielu starszych Amerykanów Gloria Scott ma ograniczone dochody. Czasami oznacza to dokonywanie trudnych wyborów. Jeśli brakuje pieniędzy, naprawa i konserwacja domu to często pierwsze rzeczy, które tracą na znaczeniu. 72-latka zgłaszając swoją potrzebę nie wiedziała, że ​​nie chodzi jej tylko o elektryka, ale także o rycerza w lśniącej zbroi. Głęboko zaniepokojony ekstremalnym stanem zniszczenia, w którym znalazł się dom emerytki, Kinney nie mógł wyrzucić z głowy rozpaczliwej sytuacji kobiety.

Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyZa 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyCzytaj dalej

Elektryk stał się rycerzem w lśniącej zbroi

Kinney założył stronę na Facebooku o nazwie “Miła starsza pani potrzebuje pomocy”, aby zachęcić innych lokalnych handlowców, aby również pomogli. Reakcja innych była niesamowita. Dzięki imponującej części społeczności Woburn w stanie Massachusetts, która jak dotąd zebrała się na wezwanie, dom Scotta zyskał nowe instalacje elektryczne i hydrauliczne, nowe okna i rozległe naprawy rozpadających się ścian, sufitów, schodów wejściowych i werandy.

Dzisiaj grzeje:
1. Jola z Rancza doskonale czuje się w swoim ciele. Chwali się biustem, wcięciem w talii i zgrabnymi nogami
2.Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie
3. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

W międzyczasie na zewnątrz, kiedy sąsiedzi trudnili się nad porządkowaniem krajobrazu do wolontariuszy akcji stale napływały darowizny żywność. Projekt odniósł taki sukces, że Kinney postanowił przenieść go na wyższy poziom. Nazywając inicjatywę Gladiatorzy Glorii, ma nadzieję zainspirować legion podobnie myślących rycerzy w lśniącej zbroi - elektrycznej lub innej - do pomocy potrzebującym seniorom we własnych społecznościach.

elektryk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny szczur został wyciągnięty z kanalizacji. Gdy poznali prawdę, zamarli
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Jej życie wisiało na włosku. W końcu wybudziła się ze śpiączki, a potem stał się kolejny cud
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Każdy robi, nie każdy wie jak. Najlepszy sposób na suszenie grzybów
  6. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota

Źródło: goodnewsnetwork.org

Następny artykuł