Ranczo ma swoją niebywale atrakcyjna gwiazdę. Ela Romanowska zachwyca wyglądem
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 21 Września 2020

Jola z Rancza doskonale czuje się w swoim ciele. Chwali się biustem, wcięciem w talii i zgrabnymi nogami

Ranczo po latach od zakończenia emisji nadal wzbudza niemałe zainteresowanie u fanów serialu. Postaci grane przez znanych i uwielbianych aktorów nadal przytaczane są przy każdej możliwej okazji. Kultowa ławeczka z Rancza stała się symbolem wielopokoleniowego przedstawienia typowych polskich mieszkańców wsi. Cały serial podbił serca widzów swoją polskością i prawdziwością oddania charakteru małych miejscowości. Wśród najbardziej znanych i uwielbianych postaci znalazła się oczywiście Jola. Grana przez Elżbietę Romanowską zapadła w serca miliona Polaków. Aktorka gra teraz w innych produkcjach i wygląda świetnie.

Ranczo od lat gościło w sercu ukochanej aktorki. Elżbieta Romanowska odgrywała tam znaczącą rolę, której nie sposób zapomnieć. Znana i lubiana niejednokrotnie pokazała swój niezwykły talent aktorski na szklanym ekranie stacji TVP. Obecnie kobieta odgrywa rolę Aldony Grzelak w serialu “Barwy szczęścia”. Poza graniem w serialach i produkcjach filmowych, Romanowska od lat związana jest z teatrem. Jej występy na scenie i gra na żywo utwierdzają widza o niezwykłym talencie, jakim obdarzona jest Elżbieta. Sympatia publiczności pomogła aktorce rozwinąć skrzydła i zostać prowadzącą nowego programu w Telewizji Polskiej "Anything goes. Ale jazda".

Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyZa 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szufladyCzytaj dalej

Ranczo drogą do kariery Elżbiety Romanowskiej

Aktorka znana jest ze swoich szczerych wypowiedzi. Kobieta niejednokrotnie publicznie dzieliła się tym, co myśli na swój temat i jak odbiera komentarze hejterów. Elżbieta od lat nie kryła, że podoba jej się jej własne odbicie w lustrze. Kobieta jest zadowolona ze swojego wyglądu, mimo to nie rozumie notorycznie pojawiających się obraźliwych i złośliwych komentarzy dotyczących jej wyglądu. Zdaniem kobiety to ona właśnie powinna czuć się ze sobą dobrze, a nie ktoś inny. Elżbieta Romanowska już dawno “zamknęła wszystkim usta” pokazując, jak dobrze czuje się w swoim ciele oraz, że jest atrakcyjną kobietą. Gwiazda Rancza nie musi nikomu udowadniać swojej wartości.

Mimo ogromnego talentu i zaangażowania w swoją pracę, Romanowska nadal postrzegana jest przez pryzmat swojej wagi. Jej wygląd zewnętrzny skategoryzował ją do aktorek “size plus”, czyli puszystych. Gwiazda ma 180 cm wzrostu i nie podaje swojej dokładnej wagi. Według aktorki raz waży tyle ile powinna, raz za dużo, natomiast nigdy za mało. Gwiazda Rancza i Barw szczęścia przez lata występowania doskonale poradziła sobie z faktem, że jej tusza jest jedynie jej atutem. Kobieta wspaniale wykorzystuje to czym została obdarzona. Co ciekawe, według Elżbiety Romanowskiej w branży aktorskiej są dziesiątki aktorek, które pragną schudnąć do proponowanej roli. Mimo to nie ma prawie żadnej, która chciałaby poświęcić sylwetkę i przytyć sporą ilość kilogramów.

Dzisiaj grzeje:
1. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska
2.Starszej suczce zostały 24 godziny życia. Kobieta mogła zrobić tylko jedno, aż chce się płakać
3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie

Romanowska jest więc przykładem oryginalnej urody, niebywałej figury i pomysłu na siebie. Z pewnością jest jedyną tak barwną i utalentowaną aktorką w Polsce. Jej kobiecy wygląd przywodzi na myśl odwieczne kanony piękna i budzi zachwyt. Nic dziwnego, że Elżbieta nie ma kompleksów. Nie musi ich mieć, ponieważ została obdarzona wspaniałymi proporcjami, a nadmierne kilogramy są jedynie dodatkiem sprawiającym, że jest jeszcze bardziej wyjątkową aktorką. Co ciekawe kobieta sama mówi, że nie zmieniłby nic w sobie. Jej postawa godna jest powielenia, zwłaszcza w świecie pełnym kompleksów, ocen i negatywnych komentarzy.

Gwiazda Rancza

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
  2. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  3. Ważyła 300 kg i nie mogła się poruszać. 24-latka postawiła na siebie zmieniając swoje życie
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Niezawodny trik na rosół naszych babć. Ten sposób zwali wszystkich z nóg
  6. Zagadkowe światła wokół komety. Naukowcy odkryli niesamowitą tajemnicę

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Następny artykuł