Gwiazda "Klanu" ma nową miłość?
Fot. TRICOLORS/East News
Autor Kamila Krótka - 20 Września 2020

W życiu Tomasza Stockingera pojawiła się piękna kobieta. Czyżby aktor otworzył się na kolejną miłość?

“Klan” przyniósł Tomaszowi Stockingerowi największą sławę. Ze względu na popularność aktora, jego życie wciąż jest na świeczniku portali plotkarskich. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że bohater popularnego serialu ma nową miłość. Czy Stockinger potwierdza te doniesienia?

Głównie “Klan” sprawił, że życiem prywatnym Tomasza Stockingera interesuje się wiele Polaków. Przez to aktor nie może zaznać spokoju - media wciąż próbują dowiedzieć się, czy po raz kolejny się zakochał. Tak jest i tym razem.

Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialuPamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialuCzytaj dalej

“Klan” a związki Stockingera

Tomasz Stockinger - doktor Paweł Lubicz z “Klanu” od kilku lat jest singlem, ale jak poinformował jeden z portali plotkarskich, wszystko jest na drodze, aby to zmienić. U boku aktora właśnie zauważono kobietę, której urodzie z pewnością trudno się oprzeć. To Dorota Goldpoint - znana projektantka. Wspólnie spędzili ostatnio kilka dni na Juracie.

- Cudownie pozytywny, nieziemsko czarujący Tomasz Stockinger - tak o aktorze z “Klanu” napisała na Instagramie Dorota Goldpoint.

Kreatorka mody tego lata gościła Stockingera w apartamencie na Helu. Jak stwierdził aktor pod ich wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych: “Dorota wytwarza mikroklimat”.

Przyjaźń czy już kochanie?

Gwiazda “Klanu” nie skomentowała jeszcze doniesień. Jak się jednak okazuje, Tomasz Stockinger i Dorota Goldpoint znają się od dawna. Aktor od lat przyjeżdża do niej na wakacje, a także śpiewa na pokazach nowych kolekcji projektantki.

- Przyjaźnimy się, jesteśmy w bardzo dobrych relacjach, spędzamy miło ze sobą czas, natomiast nic więcej tu nie mogę powiedzieć. Ale... życie jest zaskakujące, nikt nie wie, co będzie - powiedziała natomiast Dorota Goldpoint.

Dzisiaj grzeje:
1. Pokochała go mimo poważnej przeszkody. Przeciwnikom trudno zaakceptować, ale para właśnie wzięła ślub
2. Kupił fermę i przeprowadził się na nią z żoną i córeczkami. Właściciel zginął od 7 strzałów, rusza proces
3. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

Jak się okazuje Tomasz Stockinger i Dorota Goldpoint znają się od dawna. Aktor od kilku lat bywa u niej w Juracie podczas wakacji i... śpiewa na pokazach jej nowych kolekcji. Czyżby narodziło się między nimi uczucie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagle zauważyli najdziwniejsze zwierzę świata. Nie mogli uwierzyć własnym oczom, zdjęcia zwalają z nóg
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Ważyła 300 kg i nie mogła się poruszać. 24-latka postawiła na siebie zmieniając swoje życie
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Niezawodny trik na rosół naszych babć. Ten sposób zwali wszystkich z nóg
  6. NASA zapowiedziało, kiedy wyśle kolonizatorów na Marsa. Elon Musk chce to zrobić dużo szybciej

Gwiazda

źródło: interia.pl

Następny artykuł