Emeryt na szczęście został odnaleziony
Fot. pexels.com/@deathless
Autor Kamila Krótka - 25 Czerwca 2020

Przemoczony błąkał się po lesie. Policja ruszyła tropem zaginionego 87-latka

Emeryt wyszedł z domu i przez kilka godzin nie było z nim kontaktu. Pogoda była fatalna, zaniepokojeni bliscy zawiadomili policję. Mundurowi ruszyli jego tropem.

Emeryt z powiatu kozienickiego wyszedł z domu i przez kilka godzin nie wracał, co zaniepokoiło jego rodzinę. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci, co było przyczyną niezwłocznej interwencji policji.

Przygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarzaPrzygarnął 100-latkę, którą krewni wyrzucili z mieszkania. Wielkoduszny gest taksówkarzaCzytaj dalej

Emeryt utknął w lesie

87-latek wyszedł około godz. 10:00 i nie pojawił się w domu do późnych godzin popołudniowych. Jego rodzina początkowo sama zaczęła go szukać, jednak nie przyniosło to żadnych efektów. Z uwagi na często pojawiające się zaniki pamięci seniora, w końcu zgłoszono zaginięcie kozienickiej policji.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę. Okazało się, że zagubił się w lesie znajdującym się ok. 2 km od miejsca zamieszkania. Ze względu na ulewne deszcze był kompletnie przemoknięty, jednak poza tym w żaden sposób nie ucierpiał. Po odnalezieniu został niezwłocznie przekazany rodzinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Zawsze upewniajmy się, że starsi, schorowani członkowie naszej rodziny mają zapewnioną odpowiednią opiekę. Ten przypadek na szczęście zakończył się pomyślnie, jednak zaniki pamięci u seniorów to poważny problem, który należy brać pod uwagę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

źródło: policja.pl

Następny artykuł