Żywy Ken przeszedł kolejną operację plastyczną
Fot. East News - Media Drum
Autor Olga Szmańda - 23 Sierpnia 2020

Żywy Ken po operacji nosa borykał się z intymnym problemem. Teraz wspiera innych mężczyzn cierpiących na tę przypadłość

Erekcja na skutek choroby to problem często dotykający mężczyzn. Tak zwany priapizm jest coraz częstszą przypadłością i dotyka panów niezależnie od ich wieku czy klasy społecznej. Jedną z przyczyn tego schorzenia jest dążenie do perfekcyjnego wyglądu. Tak było w przypadku najpopularniejszego żywego Kena. Mężczyzna borykał się z chorobą aż przez trzy miesiące.

Niekończąca się erekcja nazywana jest inaczej priapizmem. Choroba polega na niekontrolowanym, wywołanym bardzo często urazem lub powikłaniami, wzwodzie. Co ciekawe, męskie przyrodzenie znajdujące się w takim stadium nie jest powiązane z przyjemnością seksualną. Przypadłość powoduje u panów między innymi silny ból w okolicy prącia. Swoją nazwę priapizm zawdzięcza greckiemu bogu Priapowi. W mitologii przedstawiany był jako mężczyzna z erekcją. Stąd została zapożyczona nazwa choroby.

Spędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiSpędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deskiCzytaj dalej

Erekcja u Kena

Jednym z mężczyzn chorych na priapizm był znany na całym świecie stylista mody. Neven Ciganović z Zagrzebia w Chorwacji stylizował się w mediach społecznościowych na Kena. Jego postać miała do złudzenia przypominać jedną z najpopularniejszych lalek dla dzieci. Niestety przez trzy miesiące doświadczał nieskończonej i chorobliwej erekcji. Wszystko spowodowane było dążeniem do doskonałego wyglądu i operacjami plastycznymi. Długotrwała erekcja skłoniła modela do zmiany stylu życia i otwarcia specjalnej działalności konsultacyjnej. Teraz zamierza pomagać innym osobom, którzy cierpią na to schorzenie.

Chorwacki stylista mody od lat interesował się ulepszaniem swojego wyglądu. Zakochany w lalkach dla dziewczynek o nazwie Bratz, postanowił upodobnić się do ich męskiej wersji. Żywy Ken rozpoczął więc szereg operacji plastycznych. Dodatkowo zażywał niezliczone ilości suplementów, które również miały poprawić jego wygląd. Zakochany w charakterystyce lalki, tj. dużej głowie, małym nosie, wysokich kościach policzkowych i pełnych ustach, postanowił wyglądać zupełnie jak one.

Mimo, że mężczyzna zbliża się do 50-tki, nie wygląda na swój wiek. Liczne operacje plastyczne towarzyszą mu od dawna. Już w 1992 roku wszczepił sobie silikonowy wypełniacz ust. Jego wygląd utrzymywany jest dzięki regularnym zabiegom medycyny estetycznej. W swojej karierze poddał się m.in. operacji nosa, botoksowi, implantom szczęki, brody i kości policzkowych. Jednak nie tylko to pozwala mu wyglądać jak żywy Ken. Neven też regularnie ćwiczy, zdrowo się odżywia i pielęgnuje. Wszystko po to, by jak najbardziej zbliżyć się do idealnego wyglądu. Treningi zajmują mu od czterech do pięciu dni w tygodniu. Poza wyciskaniem ciężarów na siłowni, zajmuje się także ćwiczeniami twarzy. Wszystko po to, by jego szczęką wyglądała na wyrzeźbioną i uwypukloną.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek

W 2017 roku mężczyzna zapragnął poddać się kolejnej operacji plastycznej. Tym razem na celowniku chirurgów plastycznych znalazł się jego nos. Niestety po zabiegu okazało się, że powikłanie wywołało u niego chorobliwą erekcję. Priapizm trwał u niego aż trzy miesiące. Lekarze nie byli pewni co dokładnie spowodowało chorobę. Ich zdaniem suplementy diety przyjmowane przez Nevena na własną rękę, w połączeniu z narkozą, wywołały patologiczny wzwód. Wszystko w połączeniu ze sobą zadziałało jak długotrwała viagra.

Na szczęście po trzech miesiącach od operacji jego wyjątkowy stan ustał. Dobrą informacją dla żywego Kena, był również brak powikłań. Oznacza to, że nie doznał trwałych urazów i zaburzeń erekcji. Cała sytuacja nauczyła go zupełnie innego podejścia do swojego wyglądu i tego co robi ze swoim ciałem. Obecnie zajmuje się pomaganiem innym ludziom dotkniętym chorobą. Jego konto na OnlyFans mogą odwiedzać mężczyźni z priapizmem. Tam Neven pod pseudonimem Rivk Vendeta, udziela rad innym panom. Jego zdaniem choroba dodała mu pewności siebie i pomogła uporać się z problemami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Gwiazda zaniedbuje psa?
  2. Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy lat
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Robert Lewandowski nagrał wideo z szatni Bayernu Monachium. Nagle zwrócił się do swojego kolegi, jego słowa podbiły sieć

źrodło: uroda.abczdrowie.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł