Ferrari
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu
Autor Bartosz Wróblewski - 1 Lipca 2020

Wolał rozbić luksusowe ferrari niż przejechać psa. Tragedia była o krok

Kierowca sportowego samochodu nie chciał potrącić psa, który wbiegł mu nagle przed maskę w Gaszynie (woj. łódzkie). Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni. Uderzył w płot i zatrzymał się na polu. Zniszczył wspaniały sportowy samochód, ale uratował psa.

Ferrari pędziło dumnie jedną z polskich dróg, a jego kierowca okazał się wyjątkowo empatyczny. Gdy pojawił się przed nim zdezorientowany psiak, miał ograniczone pole manewru. Aby go uratować, zdecydował się poświęcić luksusowy samochód, a także zaryzykować własne życie i zdrowie.

6-latka uratowała kaczuszki, używając swojej zgrabnej rączki. Mała wielka bohaterka6-latka uratowała kaczuszki, używając swojej zgrabnej rączki. Mała wielka bohaterkaCzytaj dalej

Ferrari rozbite, pies żyje

Do zdarzenia doszło w Gaszynie w woj. łódzkim na drodze krajowej nr 45. Samochód przejeżdżał przez wieś, aż nagle na drodze pojawił się pies. Aby uratować zwierzę, kierowca skręcił i stracił panowanie nad pojazdem - ustalił "Dziennik Łódzki". Sportowy samochód wpadł w poślizg, uderzył w płot i wypadł z jezdni na łąkę.

"Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wieluniu oraz jeden zastęp OSP. Na miejscu zdarzenia okazało się, że doszło do zjechania sportowego samochodu osobowego do przydrożnego rowu i uderzenia w przepust drogowy" - relacjonowała zdarzenie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Bajkowa wioska, w której nie ma dróg, naprawdę istnieje. Czas i życie płyną tam w zupełnie innym rytmie
2. Wyniósł z lasu 100 ton śmieci. Niezwykły wyczyn polskiego emeryta

Pracownicy pogotowia, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zbadali dwie osoby, które podróżowały ferrari. Żadna z nich nie odniosła obrażeń. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Szczegóły zdarzenia starają się ustalić policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. A strażacy usunęli z miejsca kolizji ślady substancji ropopochodnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybudował dla córek domek jak marzenie. Mieszkają jak w bajce
  2. Cztery tysiące złotych czekają. Wielu może skorzystać, wystarczy się zgłosić
  3. Przełomowe osiągnięcie polskiej nauki. Wielki krok naprzód, świat na tym skorzysta
  4. Zaczął malować jako dorosły. Po 6 latach jest słynny, a jego obrazy kupują gwiazdy z całego świata. Genialny polski artysta
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka tryska szczęściem na łonie natury
  6. Robi meble jak z bajek. Trudno uwierzyć i trudno się nie zachwycić. Najbardziej kreatywny stolarz świata

Źródło: Polsat News

Następny artykuł