"Graczykowie" mogą zostać reaktywowani
Fot. youtube.com/channel/UCv7i0wqZqaPk8oRc5dAzD-g
Autor Kamila Krótka - 21 Lipca 2020

Kultowy serial Graczykowie znów będzie w tv? Joanna Kurowska zaskoczyła wielbicieli. Nakręcą nowe odcinki?

"Graczykowie" to uwielbiany przez Polaków serial, który ma wrócić na ekrany telewizorów. O pomyśle na swoim profilu na Instagramie poinformowała Joanna Kurowska.

Duet, który Joanna Kurowska stworzyła ze Zbigniewem Buczkowskim w serialu “Graczykowie”, ma swoje stałe i ważne miejsce historii telewizji. Niedawno gruchnęła wieść, że ich czas wcale nie dobiegł końca. Okazało się bowiem, że są szanse na reaktywację uwielbianej przez Polaków produkcji.

Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicieNiezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicieCzytaj dalej

Kultowi “Graczykowie”

Po tym, jak kontynuacji doczekało się wiele znanych tytułów, choćby “BrzydUla” czy “Usta Usta”, przyszedł czas na kolejną część kultowego serialu “Graczykowie”. Emitowano go na kanale telewizji Polsat w latach 1999 - 2000. Tytułowe małżeństwo Graczyków grali Joanna Kurowska i Zbigniew Buczkowski, a rolę sąsiada Wiesława “Buły” Bułkowskiego odgrywał Paweł Wawrzecki.

Post na temat reaktywacji serialu wzbudził w sieci niemałe zamieszanie. Wcielająca się w jedną z głównych ról aktorka opublikowała okładkę archiwalnego wydania “Świata Seriali”, na której znajduje się razem ze Zbigniewem Buczkowskim.

Reaktywacja serialu

Jak napisała Kurowska: “Na Kaszubach będąc znalazłam stare gazety, które zbierała mojej śp. Mama. Graczykowie, czy ktoś pamięta jeszcze ten serial??? Okazuje się że jednak tak, bo na życzenie widzów mamy go reaktywować”

Aktorka dodała zdjęcia ze spotkania w swoim domu, dopisując: “Zrobiliśmy u mnie w ogrodzie przemiłe spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim i scenarzystą Krzysiem Jaroszyńskim. Dołączyła do nas moja sąsiadka Ania Jurksztowicz. Było cudownie. Śpiewom nie było końca. A Wy chcielibyście zobaczyć Graczyków?”

Internauci nie kryli w komentarzach radości na wieść o reaktywacji serialu. Wielu z nich wspominało produkcję z sentymentem: “Oczywiście, że pamiętam ten serial. Serial z dzieciństwa”, “Jasne, że pamiętam serial ,,Graczykowie " i kontynuację Graczyków. Te seriale to moje dzieciństwo, wychowałam się na tych serialach”, “Cudownie, czekam na reaktywacje” czy “Nowa wersja Graczyków byłaby super, kręćcie szybciutko”.

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie"
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Polski złoty w odwrocie. Efekt? Wysokie opłaty i drogie kredyty

Fani mają nadzieję, że “Graczykowie” faktycznie niebawem pojawią się w telewizji. Wkrótce przekonamy się, czy i kiedy rozpoczną się prace nad nowymi odcinkami serialu.

Seriwl TV

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
  2. Potencjalnie niebezpieczna asteroida przeleci koło Ziemi. Takich obiektów będzie więcej
  3. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  4. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  5. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  6. Piękna dziewczyna reprezentanta Polski zachwyca nienaganną figurą. Odważne zdjęcia (FOTO)

źródło: rmf.fm

Następny artykuł