HGTV: "Remont marzeń" zmienił życie Ewy i jej rodziny
fot. Jakub Kamiński / Materiały prasowe
Autor Olga Szmańda - 6 Stycznia 2021

Przez chorobę nie mieli szans na remont domu. Polki połączyły siły, by rodzina stanęła na nogi

HGTV stworzyło swój autorski świąteczny program, w którym wzięły udział wszystkie prowadzące stacji. “Remont razem” to świąteczny odcinek, który miał za zadanie pomóc potrzebującej rodzinie. Polki, które na co dzień realizują dla HGTV autorskie programy, połączyły siły, by zmienić dom wyjątkowych osób. Efekty ich pracy są zachwycające.

HGTV Home & Garden to stacja telewizyjna należąca do grupy TVN. Jej głównym założeniem jest pokazywanie programów o urządzaniu domów i ogrodów. W swojej ofercie stacja pokazuje liczne programy rozrywkowe, które opierają się na aranżacji wnętrz.

Do jednych z najbardziej popularnych należą te, które prowadziła m.in. Dorota Szelągowska. Dekoratorka wnętrz zajmowała się tam odnawianiem mieszkań bohaterów swoich programów. Teraz jednak stacja postanowiła, że wyprodukuje specjalny świąteczny odcinek, który miał pomóc wyjątkowej rodzinie.

HGTV: Polki pomagają wyjątkowej rodzinie

“Remont razem” został zrealizowany na zlecenie stacji HGTV przy udziale Polek, które na co dzień odpowiadają za prowadzenie autorskich programów na antenie stacji.

Świąteczny odcinek “Remontu razem” został wyemitowany 25 grudnia 2020 roku o godz. 22:00 w stacji HGTV Home & Garden. Do współpracy przy wyjątkowym projekcie zostały zaproszone same kobiety.

Pies znalazł noworodka na wysypisku śmieci. W bohaterski sposób uratował mu życiePies znalazł noworodka na wysypisku śmieci. W bohaterski sposób uratował mu życieCzytaj dalej

Na pomoc wyjątkowej rodzinie ruszyły: Dorota Szelągowska, Marika Jóźwiak, Mirella Kępczyńska, Iwona Durka, a także ogrodowe miłośniczki, czyli Olga Piórkowska, Iza Szarmach i Maja Popielarska. Polki połączyły swoje siły, by zmienić życie wyjątkowych ludzi. Świąteczny odcinek cieszył się wielkim uznaniem wśród widzów ze względu na swoje przesłanie.

HGTV Program

Wyjątkowi ludzie, którzy potrzebowali wyjątkowej pomocy

Bohaterką “Remontu razem” była Ewa. Kobieta od dziecka zmaga się z ciężką chorobą, która przez błędną diagnozę znacznie pogorszyła jej stan. Na przestrzeni lat musiała borykać się z niewłaściwą oceną swojego stanu zdrowia. Niestety w pewnym momencie przestała nawet samodzielnie się poruszać, a najdrobniejsze czynności sprawiały jej ból.

Na szczęście w końcu udało się wdrożyć odpowiednie leczenie, które pozwoliło dosłownie stanąć Ewie na nogi. Dzięki temu skończyła wymarzone studia, dostała pracę, a potem spotkała ukochanego męża i poczęła z nim śliczną córeczkę.

Sześcioletnia Laura jest aktywną i roześmianą dziewczynką, która posiada duszę sportowca. Później Ewa postanowiła, że zajdzie w drugą ciążę. Kiedy razem z mężem spodziewała się syna, postanowiła zainwestować wszystkie pieniądze w mały segment pod Warszawą. To właśnie tam rodzina chciała mieć przestrzeń dla siebie i dzieci. Mały domek miał być spełnieniem ich marzeń.

Niestety syn Ewy przyszedł na świat poważnie chory. Bernard wymaga specjalistycznej opieki, a każde pieniądze rodziny przeznaczane są na jego leczenie i rehabilitację. Ewie i jej mężowi ledwo starcza na codzienne wydatki, a dom, w którym mieszkają jest nadal niewykończony.

Na pomoc niezwykłej i walecznej rodzinie przybyły Polki, które każdego dnia na antenie stacji HGTV aranżują wnętrza. Kobieca ekipa ponownie stanęła na wysokości zadania i podjęła się wielkiego wyzwania. Prowadzące połączyły swoje siły i zmieniły dom Ewy i jej rodziny. Niedokończony budynek jest teraz pięknym, ciepłym i przytulnym domem dla wyjątkowych bohaterów.

HGTV Program

HGTV Program

HGTV Program

Masz pozytywnego newsa, zdjęcie lub wideo? Napisz do nas na redakcja@swiatradosci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: kobieta.onet.pl / wirtualnemedia.pl

Następny artykuł