TVP i kolejne gwiazdy programu "Sanatorium Miłości"
fot. Facebook - Iwona Mazurkiewicz
Autor Olga Szmańda - 17 Września 2020

Iwona i Gerard z Sanatorium miłości pochwalili się domem i ogrodem. Jak im się mieszka?

TVP ponownie wkroczyło do polskich domów ze swoim hitowym programem. Produkcja “Sanatorium Miłości” opowiadająca o uczuciowych podbojach polskich seniorów, od dawna podbija serca widzów stacji. Niejednokrotnie uczestnicy show po wyemitowaniu odcinków stają się gwiazdami. Jedną z takich osób jest Iwona z “Sanatorium Miłości”. Zainteresowanie kobietą jest na tyle duże, że widzowie nadal chcą oglądać ją i jej ukochanego w codziennym środowisku. Iwona i Gerard idąc za ciosem popularności, pokazali swoim fanom jak wygląda ich dom i ogród. Gniazdko zakochanych przyprawia o zachwyt.

TVP generuje rok w rok nowych uczestników swoich najpopularniejszych programów. Tak jak widzowie pokochali wszystkich bohaterów “Rolnik szuka żony” tak samo hitową produkcja stało się “Sanatorium Miłości”. Uczuciowe podboje emerytów interesują wielu Polaków. Co ciekawe nawiązane w programie relacje przetrwały niejednokrotnie poza anteną i okiem kamery. Czujni widzowie śledzą prywatne rozgrywki miłosne uczestników. Nic więc dziwnego, że rozpoznawalni emeryci brną w zdobytą popularność i pokazują swoje życie w mediach.

Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęNormalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechęCzytaj dalej

Iwona i Gerard to “pensjonariusze” “Sanatorium miłości”, którzy związali się ze sobą. Popularna programowa para pokazała właśnie w mediach swój dom w Radomsku. Kobieta mieszka tam z ukochanym i celebruje wspólne życie. Ich gniazdko zaciekawiło widzów programu i przypomniało ich uczestnictwo.

TVP tworzy programy, które generują gwiazdy

Iwona z Radomska, okazała się być najpopularniejszą uczestniczką drugiej edycji programu “Sanatorium Miłości”. Jej partner Gerard i ona podbili serca widzów. Razem para uwiła sobie w Radomsku romantyczne gniazdko. Nie omieszkali oczywiście pochwalić się w nich mediach społecznościowych. Para z TVP opowiedziała również o tym, jak dzielą się miejscem zamieszkania. Oboje nieustannie podróżują do siebie. Iwona mieszka bowiem w Radomsku, natomiast Gerard w Zabrzu.

Dzisiaj grzeje:
1. Piotr Machalica przez lata związany był z Edytą Olszówką. Teraz ponownie się żeni. Kim jest wybranka?
2. Shiba inu nie cierpi chodzić do weterynarza. Nagranie rozkłada na łopatki
3. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Dom i ogród Iwony ma ewidentnie artystyczny wydźwięk. Kobieta już w programie informowała o swoim artystycznym zmyśle i zamiłowaniu do perfekcji. Bohaterka od zawsze mówiła, że lubi dekorować otaczającą ją przestrzeń, natomiast zdjęcia jej pomysłów umieszcza na swoim profilu na Facebooku. Chętnie dzieli się nowymi pomysłami i realizacjami ze znajomymi. Ogród Iwony jest zrobiony z pasji i zamiłowania do spędzania wolnego czasu w domowym zaciszu. Wygląd miejsca przywodzi na myśl relaks i wzbudza ukojenie. Szeroki plac, na którym można się rozłożyć na leżaku czy kawałku trawy z pewnością jest miłym miejscem do odpoczynku. Taras oraz ogród znajdujący się nieopodal lasu to miejsce dobre także do romantycznych wieczorów dla Iwony i Gerarda. Natomiast zadaszony taras spełnia odpowiednią funkcję na imprezy okolicznościowe i spotkania z przyjaciółmi. Duża przestrzeń pozwala zachować Iwonie miejsce do relaksu, intymności ale i daje pole do popisu dla przybyłych gości. To co stworzyła kobieta wygląda wspaniale i pokazuje, jak dużo wysiłku i pasji musiała włożyć w ten ogród. Z pewnością wspólne dni i wieczory poza uczuciem umila Iwonie i Gerardowi rzeczony ogród.

Ogród Iwony z Ogród Iwony z

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Jeszcze niedawno był wart 20 zł. Teraz za jeden wyjątkowy banknot dostaniesz kilka tys. złotych
  4. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  5. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  6. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO

Źródło: gazetakrakowska.pl

Następny artykuł