Jerzy Stuhr powraca do zdrowia
Fot. Jan Bielecki/East News
Autor Kamila Krótka - 19 Lipca 2020

Jerzy Stuhr odzyskał mowę i wraca do zdrowia. Rokowania są dobre

Jerzy Stuhr powoli wraca do zdrowia i zaczyna kontaktować się z otoczeniem. Mimo wciąż poważnego stanu zdrowia, rodzina jest dobrej myśli.

Jerzy Stuhr w poniedziałek trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie stwierdzono u niego udar mózgu. Kilka dni później Krystyna Janda podzieliła się dobrą wiadomością na temat stanu aktora.

Muzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyłoMuzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyłoCzytaj dalej

Jerzy Stuhr odzyskał mowę

Najnowsze informacje wskazują, że stan zdrowia Jerzego Stuhra się poprawia. Aktor odzyskał mowę i mimo że wciąż kontakt z nim jest utrudniony, rokowania są dobre. Pozytywną wiadomość przekazała Krystyna Janda, z którą Stuhr wcześniej niejednokrotnie spotykał się na planie.

Janda podała treść SMS-a, jakiego dostała od aktora: „Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala”. Mimo dobrego stanu pacjenta lekarze alarmują, że ewentualne skutki uboczne mogą być znane dopiero po jakimś czasie.

Dzisiaj grzeje:
1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Bezrobocie, inflacja i PKB. Wychodzimy obronną ręką na tle UE

Jerzy Stuhr zmagał się z problemami zdrowotnymi już wcześniej. W 2011 roku lekarze wykryli u niego nowotwór krtani, na szczęście jednak po roku intensywnego leczenia udało mu się pokonać chorobę. Aktor w przeszłości przeszedł też zawał serca. Do tego czasu aktywnie angażował się w pomoc pacjentom onkologii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy go w kultowych filmach, niestety nie żyje. Media obiegła tragiczna wiadomość
  2. Terrier leżał na środku ulicy nie mogąc wstać. 11-latek w ostatniej chwili uratował go przed nadjeżdżającymi samochodami
  3. Niesamowita symulacja. Tak wygląda zderzenie dwóch planet
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Justyna Żyła pochwaliła się nowym chłopakiem. Szybko usunęła swój wpis, ale w sieci nic nie ginie, wszystko wyszło na jaw

źródło: filmweb.pl

Następny artykuł