Niedźwiedzia mama płynie ze swoimi młodymi
fot. Facebook - Fox 32 Chicago
Autor Olga Szmańda - 27 Sierpnia 2020

Niedźwiedzica przenosiła młode przez jezioro. Wideo nakręcone przez turystów rozczula

Jezioro Chippewa w Wisconsin jest jednym z najczęściej obleganych przez okolicznych turystów. Niejednokrotnie odwiedzający mogą dostrzec tam niesamowite zjawiska, jak i wyjątkowe zwierzęta. Takie szczęście mieli pewni amerykańscy turyści. Odwiedzający zarejestrowali na nagraniu matkę i jej młode niedźwiadki, które próbowały przedostać się przez wodę.

Jezioro Chippewa w Wisconsin jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wśród okolicznych turystów. Miejsce znane jest także pod nazwą Chippewa Flowage. Zbiornik jest sztucznym jeziorem, które wodę pozyskuje z zasilania przez Chippewa River West Fork i East Fork Chippewa River. Jezioro jest także jednym z ulubionych miejsc nie tylko turystów, ale także zwierząt. Tamtejsza fauna i flora opływa w typowe dla tego okręgu okazy. Między innymi zobaczyć można tam niedźwiedzie. Taki przywilej miała grupa turystów zwiedzająca Chippewa. Ich nagranie pokazało majestat i emocjonalność zwierzaków.

Rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiRozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiCzytaj dalej

Jezioro, które pochłonęło by nie jednego

Grupa turystyczna z USA, która odwiedziła jezioro Chippewa, zauważyła niesamowite zjawisko. Uczestniczy wycieczki uwiecznili na nagraniu niedźwiedzicę płynącą przez zbiornik wodny wraz ze swoimi trzema młodymi. Maluchy kurczowo trzymały się swojej mamy. Na filmie można zauważyć, że turyści znajdowali się bardzo blisko całego zdarzenia. Z pewnością było to niesamowite przeżycie, zwłaszcza, że widzowie zauważyli małe, które potem już samodzielnie dopływają do brzegu. Niedźwiedzia mama wynurzyła się i popędziła dzieci do przepłynięcia samodzielne kilku metrów do brzegu. Maluchy dały sobie radę i całą rodzinka była już w komplecie. Po chwili wszyscy rozbiegli się po okolicznym lesie.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. WHO zmieniła definicję pandemii: fake news czy prawda?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po śmierci pana kundelek został całkiem sam. Przez trzy miesiące czekał na pomoc
  2. Wirusy z kosmosu doprowadzą do kolejnej pandemii. Rosjanie ostrzegają
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Adam Małysz przekazał ważne wiadomości Polakom. Chodzi o skoki narciarskie, "zdecydowałem się na ten krok"

Źródło: dobrewiadomosci.net

Następny artykuł