Joseph Gordon-Levitt podzielił się wyjątkowym nagraniem
Fot. Joseph Gordon-Levitt / Facebook
Autor Kamila Krótka - 19 Listopada 2020

Hollywoodzki aktor w jednej minucie zawarł niemal cały obraz Polski. Wyjątkowym nagraniem podzielił się w sieci

Joseph Gordon-Levitt zaprezentował krótkometrażowy film, na którym pokazał piękne zdjęcia i nagrania z Polski. Jakiś czas temu poprosił o nie internautów. Teraz wiadomo, po co aktorowi były te fotografie. Zobaczcie sami to niezwykłe wideo.

Joseph Gordon-Levitt opublikował ponad minutowe wideo, którym zaintrygował Polaków. Co dokładnie się w nim znajduje i z jakiej okazji zostało stworzone?

Joseph Gordon-Levitt publikuje film o Polsce

Joseph Gordon-Levitt to hollywoodzki aktor, którego widzowie mogą znać z takich filmów, jak Snowden, Mroczny Rycerz Powstaje czy Incepcja. Tym razem pokazał się z zupełnie innej strony.

Aktor na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieścił wideo prezentujące najbardziej wyjątkowe miejsca Polski. Okazuje się, że w nagraniu zamieścił nie tylko najpopularniejsze widoki, ale i mniejsze miejscowości czy cuda natury. Możemy tu zobaczyć m.in. Warszawę, Gdańsk, Kraków,Rybnik, jak i Bałtyk czy szczyty Tatr.

Wszystko to pokazane jest na 66 zdjęciach i nagraniach przesłanych przez internautów. W nieco ponad minutę zamknięto piękno polskiego krajobrazu, architektury oraz kultury.

- Oto magia Polski. W sercu miasta pulsującego energią możesz spacerować po brukowanych uliczkach, mijać muzyków grających lepiej niż jakiekolwiek radio - słyszymy głos narratora nagrania.

Co ważne, na filmie widać też tęczowe flagi na Marszu Równości oraz obchody Powstania Warszawskiego. Głos narratora pozwala rozkoszować się polską kuchnią, energią, jak i różnorodnością, którą zapewnia nam Polska.

Lidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystaćLidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystaćCzytaj dalej

Platforma hitRECord

Jak się okazało, Joseph Gordon-Levitt założył otwartą platformę przeznaczoną dla kreatywnych osób - hitRECord. Zrzesza ona przynajmniej 100 000 artystów wszystkich dziedzin, a ci publikują na niej coraz to nowsze dzieła sztuki.

- Naprawdę miło mi udostępnić ′”List do Polski”, film krótkometrażowy, który nasza społeczność stworzyła na hitRECord! Ten ostatni fragment zawiera wkład ponad 75 artystów. OGROMNE podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pisania, aktorstwa głosowego, zdjęć i filmów w tym projekcie. Wasza kreatywność i entuzjazm naprawdę mnie zainspirowały - napisał w mediach społecznościowych Joseph Gordon-Levitt.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W niecałe trzy lata do ich dwójki dołączyło dziewięcioro dzieci. Trudno o większy zbieg okoliczności
  2. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci
  3. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów

Zobaczcie to niezwykłe wideo:

Nie chce się wierzyć, kogo goszczą u siebie Maciej Stuhr z żoną. Para dla wielu stała się wzorem do naśladowaniaNie chce się wierzyć, kogo goszczą u siebie Maciej Stuhr z żoną. Para dla wielu stała się wzorem do naśladowaniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Michał Wiśniewski zawsze kochał psy. Kiedyś spotkał go jednak bardzo nieprzyjemny incydent
  2. Domowe i babcine sposoby na odporność. Wyjaśniamy czy warto z nich korzystać
  3. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  4. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
  5. Medyków zatrzymała awaria karetki. Wtedy do akcji ratunkowej wkroczył postronny mężczyzna
  6. Najpopularniejsze gry na PlayStation przecenione z okazji Czarnego Piątku. Gracze rzucili się na zakupy
  7. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już w weekend. Duże utrudnienia dla milionów Polaków

źródło: kultura.trojmiasto.pl / rybnik.com.pl

Następny artykuł