Karolak dokonał niemożliwego, aktor wziął udział w IRONMAN
fot. East News - TRICOLORS
Autor Olga Szmańda - 8 Września 2020

Tomasz Karolak z ogromnym wyczynem. Nikt się nie spodziewał, że aktor jest w stanie dokonać czegoś takiego

Tomasz Karolak od lat angażuje się w uczestnictwo w triathlonie lub każdą inną odsłonę Ironmana. Aktor mimo dobiegającej 50-tki nadal czynnie bierze udział w życiu sportowym. Pokazuje tym samym, że wiek jest dla niego jedynie liczbą. Mężczyzna postanowił niedawno ponownie sprawdzić swoich sił w kolejnej odsłonie triathlonu. Mimo karkołomnej pracy, jaką należy wykonać przed startem, Karolak poradził sobie doskonale.

Tomasz Karolak znany ze swoich komediowych ról, nie jest kojarzony przez widzów ze sportami wyczynowymi. Co ciekawe, bardzo miała część jego fanów wie, że mężczyzna od lat bierze czynny udział w triathlonie. Tomasz Karolak nie raz pokazał swoje siły na torze przeszkód, wymagającym niezłomności i dużej wytrzymałości fizycznej. Jego zaangażowanie w sport pokazuje również doskonałą wydolność fizyczną jaką posiada aktor. Widzowie z pewnością będą zszokowani, że ich idol kojarzony głównie z prześmiewczych ról, jest tak wysportowany.

Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautówAdoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautówCzytaj dalej

Karolak ponownie pokonał triathlon Enea Ironman

Całość wydarzenia sportowego składa się z pokonania trzech różnych tras. Każda z nich opiera się na innym wysiłku fizycznym i innym rodzaju sprawności. Na początku należy przepłynąć około kilometra. Co ciekawe, Karolak pokonał trasę w czasie, by dalej przejść do kolejnych etapów wyzwania. Niestety ci, którzy nie zmieszczą się w wyznaczonym czasie zazwyczaj są dyskwalifikowani.

Dzisiaj grzeje:
1. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki
2. Monitoring zarejestrował okropne wydarzenie. Kobieta w biały dzień postanowiła pozbyć się niepełnosprawnego psa

Kolejnym etapem jest jazda na rowerze. Każdy ze ścigających musi wyjść z wody i pobiec do roweru, następnie przebrać się i wsiąść na dwukołowiec. Po założeniu odpowiedniego stroju Karolak wyruszył w drogę, musiał pokonać 20 km i tam znajdowała się meta. Po dojechaniu na miejsce zakończył drugi etap triathlonu Enea Ironman. Na koniec by zaliczyć cały wyścig należy zsiąść z roweru i ostatni odcinek przebiec na własnych nogach. Karolak szczęśliwie przekroczył metę rowerem i dalej pobiegł w kierunku zwycięstwa. Jak pokazują zdjęcia zrobione z wyścigu, aktor był bardzo zmęczony i z pewnością cała zabawa kosztowała go dużo wysiłku. Mimo to na jego twarzy rysował się uśmiech. To pokazuje, że Karolak czerpie szczerą przyjemność z tego typu sportu.

Tomasz Karolak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
  2. Ludzie myśleli, że pies wraca na grób pana z tęsknoty. Prawda okazała się zupełnie inna
  3. Ona ma 98 lat, a on 94. Wzięli ślub, niewiarygodne gdzie się poznali
  4. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  5. Kochały go miliony. Wiele lat po śmierci żona wreszcie poznała o nim prawdę
  6. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny

Źródło: o2.pl

Następny artykuł