Kadr z serialu "13 posterunek", na którym widać Kasię i Czarka.
fot. materiały prasowe, kadr z filmu "13 posterunek" ; plejada.pl
Autor Olga Szmańda - 26 Lipca 2020

Pamiętacie Kasię z "13 posterunku"? Nie uwierzycie, jak wygląda po latach i co teraz robi

Kasia z „13 posterunku” zmieniła się bardzo nieznacznie, choć w jej życiu zaszło wiele zmian od czasu, gdy była gwiazdą serialu. Wcielająca się w nią Aleksandra Woźniak jest teraz psychologiem, a jej uroda nadal olśniewa. Aktorka postanowiła pokazać w na swoim koncie na Facebooku, czym obecnie się zajmuje i jak wygląda jej życie. Fotki i nowe informacje o byłej gwieździe kultowego serialu podbijają internet.

Aleksandra Woźniak, czyli Kasia „13 posterunku”, ma już 45 lat i wygląda wspaniale. Wciąż udziela się w mediach społecznościowych i śmiało wyraża swoje poglądy oraz angażuje się w akcje społeczne. Postać, którą grała u boku Cezarego Pazury, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w polskiej telewizji. Młodziutka wtedy aktorka dzisiaj podąża już inną drogą. Kobieta może pochwalić się licznymi osiągnięciami zawodowymi poza szklanym ekranem.

Oświadczył się plastikowej lalce, niedługo będzie ślub. Wspólne zdjęcia wbijają w fotelOświadczył się plastikowej lalce, niedługo będzie ślub. Wspólne zdjęcia wbijają w fotelCzytaj dalej

Kasia z „13 posterunku” współcześnie

Na początku 2020 roku aktorka obchodziła 45. urodziny. Kobieta prezentuje się wspaniale i wygląda na zadowoloną z życia. Od początku medialnej kariery kojarzona była jako postać delikatna, słodka, a zarazem kusząca. Grana przez nią postać Kasi była jedną z ulubienic widzów. Mimo wielu lat, które upłynęły od emisji ostatniego odcinka „13 posterunku” postać Kasi nadal jest obecna w pamięci widzów.

Aktorka kojarzona jest także z takich seriali jak choćby „Barwy Szczęścia”, „Plebania” czy „Złotopolscy”. Pomimo rozpoznawalności postanowiła postawić na rozwój osobisty i zmienić branżę. Zmiana zawodowa nie wpłynęła jednak na urodę aktorki, upływające czas okazał się dla niej bardzo łaskawy. Można się o tym przekonać, przeglądając jej profil na Facebooku, gdzie zamieszcza dużo zdjęć z wakacji lub pracy.


13 maja 2020 zamieściła w mediach społecznościowych informację dotyczącą nowego zajęcia. Aktorka jest obecnie psychologiem i zajmuje się terapią indywidualną i grupową. W 2016 rozpoczęła studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Teraz ma gabinet w Gdańsku, gdzie można skorzystać z usług terapeutycznych Aleksandry. Dodatkowo na swoim profilu na Facebooku zamieściła post wyjaśniający tę decyzję.

Dzisiaj grzeje:
1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego
2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
3. Wirusolog twierdzi, że koronawirus to sztuczny twór


„Szanowni Państwo, informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoją przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych."Aleksandra Woźniak

Aleksandra Woźniak

Aleksandra Woźniak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów
  3. Wojna i mechy jeszcze nigdy nie były tak piękne. Wiedzieliśmy zwiastun Iron Harvest
  4. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  5. Niezwykłe nagranie z córką Michała Wiśniewskiego. Wideo, którego nie zapomnicie
  6. Rekin chwycił chłopca w szczęki. Ojciec natychmiast wskoczył za nim do wody
  7. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców

Źródło: lelum.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł