Kobieta szła sama w nocy
Fot. flickr.com/alextorrenegra
Autor Kamila Krótka - 25 Września 2020

W środku nocy podeszła do niego nieznajoma kobieta. Szepnęła słowa, które zmusiły go do działania

Kobieta samotnie przechadzała się ulicami, kiedy nagle stało się coś, co bardzo ją zaniepokoiło. Wtedy zdecydowała się podejść do nieznajomego i skierować do niego wyjątkową prośbę. Tych słów mężczyzna nie zapomni przez długi czas.

Kobieta w pojedynkę wędrująca w środku nocy nie zawsze czuje się pewnie. Zwłaszcza jeśli widzi, że osoby w pobliżu zachowują się w stosunku do niej po prostu dziwnie. Tak było w tym przypadku. Kobieta wyczuwała niebezpieczeństwo, dlatego postanowiła w wyjątkowy sposób zareagować.

Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialuPola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialuCzytaj dalej

Kobieta w niebezpieczeństwie

Przechadzając się po Nowym Jorku, pewna kobieta zdała sobie sprawę, że idzie za nią trzech mężczyzn. Zaczęła się niepokoić, kiedy zobaczyła, że w pobliżu nie ma innych ludzi. Szła więc dalej, wciąż mając za sobą intruzów. Ci czekali na nią nawet wtedy, kiedy ta weszła do sklepu, aby ich zgubić. Wystraszona sytuacją nagle zobaczyła mężczyznę, którego potraktowała jako ostatnią deskę ratunku.

Podeszła do nieznajomego, który wpatrzony w telefon, był zaskoczony jej obecnością. Kobieta przytuliła go i szepnęła: „Zachowuj się jakbyś mnie znał, trzech facetów śledzi mnie od jakiegoś czasu”. Chwyciła go za rękę, a ten odprowadził ją do domu. Tam czekał na nią jej syn.

Wdzięczność i współczucie

Po tym incydencie Dane Weeks - mężczyzna, który pomógł kobiecie - na Twitterze umieścił post, w którym podziękował jej za to, że w końcu zrozumiał problem, z jakim na co dzień boryka się płeć piękna. Przeprosił ją też za to, że uczestniczyła w takiej sytuacji. Na post Duńczyka zareagowało ponad 370 000 osób.

Dzisiaj grzeje:
1. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?
2.Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu
3. Zjadł jedzenie swojego psa. Zwierzę nie wiedziało jak zareagować. Niezwykłe wideo

Kobieta odpowiedziała: „Proszę, przyjmij to do siebie, że stałeś się moim bohaterem tamtej nocy. Naprawdę myślałam, że mój syn zostanie bez matki, a moja matka bez córki”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zauważył, jak kilkuletnia dziewczynka zbliża się do wody. Jego reakcja jest bezcenna, wszystko się nagrało
  2. Dlaczego pies goni swój ogon? Odpowiedź może zaskoczyć
  3. Każdy pamięta Lidkę z serialu Czterej pancerni i pies. Aktorka wyznała dlaczego rola na zawsze zmieniła jej życie
  4. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich
  5. Poszedł na grzyby. W lesie znalazł coś, co zupełnie zmieniło jego plany
  6. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili

źródło: newsner.com

Następny artykuł