Kot, który wygląda jak postać z filmu Avatar
Fot. planetapolska.com
Autor Olga Szmańda - 29 Sierpnia 2020

Znalazła niebieskiego kota i nazwała go Avatar. Wkrótce zmienił się nie do poznania. Jak to możliwe?

Taki kot to zdecydowanie niecodzienny widok. Niesamowite zwierzę przypomina bohatera filmu Avatar, a prawdopodobnie sam James Cameron znalazłby dla niego rolę. O tym pupilu mogłaby jednak powstać osobna ekranizacja, bo z niebieskim kociakiem wiąże się wyjątkowo ciekawa historia.

Bezdomne zwierzęta zazwyczaj wyglądają na zaniedbane i wygłodzone. Bardzo często ich sierść jest brudna, zarośnięta i skołtuniona. Większość właścicieli tych pupili trudno od razu doprowadzić do „stanu użytkowego”, a tym bardziej zadbać o jego idealny wygląd, higienę i zdrowie. Tak też było w tym przypadku.

Odwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymiOdwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymiCzytaj dalej

Kot jak z bajki

Pewna kobieta po ujrzeniu tego malucha postanowiła zlitować się nad jego losem i zabrać go do swojego domu. Z początku miał być to jedynie dom tymczasowy dla czworonoga. Jednak jak w przypadku większości takich historii - stało się zupełnie inaczej.

Ta dwójka spotkała się, gdy kobieta zobaczyła mężczyznę sprzątającego ulicę. To dzięki niemu rzucił się jej w oczy kot wyglądający jak Avatar. Pracownik miejski odpowiedział jej, że zwierze krząta się po ulicy od niedawna, ale jego historia nie jest do końca znana. Co ciekawe, mężczyzna powiedział, że niebieski kolor sierści zwierzaka jest już trzecim odcieniem, jaki miał na sobie. Przedtem zwierzę było zielone, a jeszcze wcześniej różowe. Oboje wiedzieli wtedy, że zwierzę miało ciężkie życie. Jakiś człowiek znęcał się nad nim, robiąc sobie żarty z bezdomnego kota.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda

Alicja bez wahania postanowiła zająć się pupilem. Od razu zabrała go do weterynarza, gdzie okazało się, że kot wymaga leczenia. Farba, którą został pokryty, źle wpłynęła na jego skórę. Wtedy wolontariuszka postanowiła wyleczyć pupila i nadała mu imię Avatar. Wszystko ze względu na jego uroczy niebieski kolor. Na szczęście po kilku zabiegach higienicznych, okazało się, że naturalna sierść kociaka jest całkowicie biała. Teraz maluch nie tylko cieszy się zdrowiem i właściwym wyglądem, ale i właściwą opieką swojej pani.

Niebieski kot Niebieski kot

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jamnik próbuje zwrócić na siebie uwagę pana. Starania pieska są przeurocze
  2. Afryka wolna od wirusa. Informację potwierdzono podczas konferencji z WHO
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Poważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty Polsatu

źródło: planetapolska.com

Następny artykuł