Rybacy zobaczyli na wodzie kształt
Fot. Facebook/Still Flyin Charters
Autor Olga Szmańda - 26 Sierpnia 2020

Rybacy dostrzegli na wodzie unoszący się kształt i ruszyli do działania. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą

Rybacy zobaczyli na wodzie tajemniczy kształt. Mimo że nie wiedzieli co ich czeka, mężczyźni ruszyli na pomoc. Niesamowita wyprawa rybacka okazała się akcją ratunkową, która zdecydowanie przyspieszyła rytm serca ekipy. Nikt nie podejrzewał, że wyprawa do Zatoki Meksykańskiej może przysporzyć tylu wrażeń.

Kształt, który zobaczyli rybacy podczas swojej wyprawy do Zatoki Meksykańskiej nie przypominał nic, co miałoby związek z morzem. Rybacy znajdujący się na statku postanowili sprawdzić, co takiego kryje się w wodach, po których pływają. W pobliżu przełęczy Peridido zamierzali jedynie łowić ryby. Niespodziewanie ich zwykły poranny wypad okazał się misją ratunkową. Co było powodem tej sytuacji?

Rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiRozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i pożałował swojej decyzjiCzytaj dalej

Kształt na wodzie

W trakcie jednego z czarterowych rejsów do Zatoki Meksykańskiej, rybacka załoga Still Flyin Charters zauważyła niespotykany kształt unoszący się na wodzie. Na początku byli pewni, że to mały żółw morski. Szybko jednak wywnioskowali, że małe zwierzę ma rude futro. To utwierdziło ich w przekonaniu, że z pewnością nie należy ono do świata morskich stworzeń. Postanowili więc szybko uratować pupila. Wyjęli kotka z wody i wnieśli na pokład. Zwierzę było zupełnie przemoczone, przestraszone i ledwo przytomne. Załoga statku od razu podjęła wyzwanie i zaopiekowała się nim.

Grupa rybaków znalazła się zdecydowanie we właściwym miejscu we właściwym czasie. Nikt nie potrafił wyjaśnić w jaki sposób kot, znalazł się w wodzie. Mimo, że zwierzęta te doskonale radzą sobie podczas kąpieli, ten był całkowicie ogłuszony i podtopiony. Na szczęście szybka reakcja załogi statku pomogła kotu uratować życie. Gdyby nie oni, z pewnością morskie stworzenia pożarłyby sierściucha.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. W TVP Info pomylono flagi. Tłumaczenie: “bez wpływu na merytoryczną część programu”

Cała załoga Still Flyin Charters postanowiła pochwalić się akcją ratunkową na swoim profilu na Facebooku. Według komentarzy internautów, zwierzak mógł zostać porzucony przez poprzedniego właściciela. Mimo to, rybacy uważają, że sytuacja w której znalazł się maluch była spowodowana przypływem. Być może rudzielec znalazł się w nie odpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu. Na szczęście załoga uratowała mu życie i teraz znalazła także dla niego stały i kochający dom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać
  2. Niezwykle niebezpieczny pająk pojawił się w Polsce. Jest w całym kraju
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Wielka kompromitacja TVP. W trakcie wczorajszego meczu kibice zobaczyli coś, co odebrało im mowę, wielka wpadka (FOTO)

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł