Las Vegas: szalony pasażer postanowił wejść na skrzydło kołującego samolotu
Fot. Twitter - Brooke Knight
Autor Olga Szmańda - 14 Grudnia 2020

Szalony pasażer miał tylko jedno marzenie. Chciał polecieć na skrzydle samolotu [WIDEO]

Podczas lotu 1367 Alaska Airlines z Las Vegas do Portland, pasażerowie samolotu zauważyli nietypowego mężczyznę, który znajdował się na...skrzydle maszyny. Policja aresztowała "żartownisia", który w minioną sobotę wspiął się na odlatujący samolot. Całe zdarzenie zostało nagrane przez zatroskanych pasażerów.

Las Vegas jak widać każdego dnia, proponuje swoim turystom niemałe atrakcje. Tym razem na tamtejszym lotnisku doszło do nietypowego zdarzenia z udziałem pewnego mężczyzny. Policja aresztowała “żartownisia”, któremu w minioną sobotę udało się wejść na skrzydło odlatującego samolotu Alaska Airlines na międzynarodowym lotnisku McCarran w Las Vegas.

Podczas rutynowego kołowania samolotu do startu z Las Vegas do Portland, piloci maszyny zauważyli mężczyznę, który zbliża się do samolotu. “Pasażer na gapę” chwilę wcześniej został zauważony podczas przeskakiwania przez ogrodzenie lotniska, by następnie jak widać wdrapać się na skrzydło samolotu.

Pasażerowie patrzyli na całe zajście w szoku i postanowili sfilmować zachowanie mężczyzny. W trakcie lotu 1367 Alaska Airlines z Las Vegas do Portland, zauważyli człowieka, który wspina się na skrzydło, następnie siada na maszynie, zdejmuje buty, by ostatecznie ściągnąć skarpetki. Do całego zajścia doszło w trakcie 45-minutowego postoju na lotnisku.

- Czego właśnie byłem świadkiem? - zapytała jedna z pasażerek Erin Evans na Twitterze, zamieszczając wideo z lotniskowego incydentu.

Dziewczynka z zespołem Downa zaczęła karierę modelki zaraz po urodzeniu. Jak wygląda lata później?Dziewczynka z zespołem Downa zaczęła karierę modelki zaraz po urodzeniu. Jak wygląda lata później?Czytaj dalej

Las Vegas: nietypowy zachowanie "pasażera na gapę"

Według oświadczenia Alaska Airlines otrzymanego przez dziennikarzy programu "USA TODAY" samolot przygotowywał się do startu, gdy pilot zauważył osobę zbliżającą się do maszyny. Piloci powiadomili wieżę. Wysłano organy ścigania i udało się je zatrzymać.

Zszokowani pasażerowie postanowili nagrać całe zdarzenie. Wideo pokazuje mężczyznę idącego po samej krawędzi skrzydła, zdejmującego buty i skarpetki dla lepszej przyczepności, ześlizgującego się ze skrzydła i gwałtownie spadającego na asfalt. Film pokazuje, że mężczyzna został natychmiast zatrzymany przez policję.

- Nasi goście i pracownicy są bezpieczni, a my współpracujemy z organami ścigania. Samolot wrócił do bramki w celu przeprowadzenia pełnej inspekcji - podała Alaska Airlines w oświadczeniu dla mediów.

Żartowniś doczekał się sprawiedliwości

Policja aresztowała 41-letniego Alejandro Carlsona. Podejrzany poruszał się po skrzydle przez prawie 45 minut, zanim spadł na asfalt. Mężczyzna zaraz po zatrzymaniu na lotnisku został przewieziony do szpitala.

W placówce medycznej został przyjęty na oddział z powodu drobnych obrażeń w University Medical Center i umieszczony w więzieniu Clark County. Policja postawiła mu zarzuty wtargnięcia i lekceważenia bezpieczeństwa publicznego. Obecnie toczy się śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie postępowania mężczyzny.

ZOBACZ TO WYJĄTKOWE NAGRANIE:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Radości:

Źródła: polsatnews.pl / eu.usatoday.com

Następny artykuł