Leniwiec uzyskał od mężczyzny niezbędną pomoc.
fot. YouTube - Gabrielle Araujo
Autor Olga Szmańda - 18 Sierpnia 2020

Pomógł leniwcowi przejść przez ulicę. Wdzięczne zwierzę podziękowało. Urocze wideo

Leniwiec uchodzi za najsłodsze zwierzę, jakie można spotkać w lasach równikowych. Jego słodka mordka przypomina zadowolonego człowieka. Uroczemu wyglądowi leniwca nie mógł oprzeć się pewien przechodzień. Mężczyzna zauważył zwierzę na ulicy i postanowił mu pomoc. Kochany i wdzięczny ssak podziękował swojemu wybawcy. Wideo rozczula.

Życie leniwca składa się głównie ze spokojnego przemieszczania się i eksplorowania brazylijskich lasów równikowych. Niesamowicie urocze zwierzę jest niegroźne i ma bardzo przyjazne usposobienie. Ten ssak mimo życia w samotności jest koleżeńsko nastawiony do innych. Turyści, niejednokrotnie spotykając leniwce, chętnie nawiązują z nimi interakcje. Oczywiście te zwierzęta nie mają nic przeciwko i chętnie się komunikują z ludźmi.

Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiachNie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiachCzytaj dalej

Leniwiec w opałach

Drobne gesty pomocy potrafią pokazać wielką więź łączącą człowieka z naturą. Tak było w przypadku tego mężczyzny. Bohater zamieszczonego wideo pomógł leniwcowi przedostać się przez ruchliwą jezdnię. Co ciekawe, do tego do typu zdarzeń dochodzi dość często. Niestety nie każdy ze zwiedzających zatrzymuje się, by pomóc zwierzęciu. Ruchliwa ulica nie jest najlepszym miejscem dla tego słodkiego ssaka. Dlatego ten gatunek potrzebuje jak najwięcej takich bohaterów.

Dzisiaj grzeje:
1. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
2. Młodzi napędzają rozprzestrzenianie się epidemii? Stanowisko WHO

Mężczyzna pomógł leniwcowi i wziął go na ręce. Postanowił przenieść go na bok drogi i posadzi na drzewie. Jak wiadomo, zwierzak sam nie prędko znalazłby się na poboczu. Leniwym ruchem zapewne szedłby dłużej niż w ramionach mężczyzny i mógłby nawet zginąć, gdyby droga jechał nieuważny kierowca, który go nie zauważy.

Kiedy bohater codzienności odstawił ssaka na drzewo, ten zrobił coś niespotykanego. Leniwiec postanowił podziękować i uhonorować swojego bohatera. Odwrócił się i pomachał do ludzi, którzy uratowali mu życie i sfilmowali całe zdarzenie. Wybawiciel chyba nie widział nic słodszego nad wyraz twarzy wdzięcznego leniwca. Wideo jest niesamowicie urocze:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny labrador podchodzi do noworodka. Rodzice natychmiast chwycili za telefon
  2. W Polsce powstanie gigafabryka ogniw słonecznych. Stanie na terenie kopalni węgla
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa i przeszła niezwykłą przemianę. Odmłodniała o 20 lat. Jak to zrobiła?
  4. Przeżyła śmierć kliniczną. Twierdzi, że widziała duchy. Teraz jest medium
  5. 3 razy przeżyła śmierć kliniczną. Wyznaje, co widziała po drugiej stronie
  6. Polacy oniemieli ze szczęścia. Łukasz Kubot zostanie ojcem, jego ukochana jest w ciąży, wszystko wyszło przez zdjęcie (FOTO)

Źródło: dobrewiadomosci.net

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł